Захисні решітки ShikMETAL – надійна безпека будь-якого помешкання!

Захист вікон та усіх отворів у стінах, включаючи дверні – необхідна передумова унеможливлення проникнення зловмисників у Ваше помешкання. Тому окрім високоякісних дверей, замків, циліндрів та фурнітури, захисні решітки – необхідний і важливий елемент комплексної системи захисту як корпоративних, так і приватних приміщень.

Досвід фахівців магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголіська, 48, свідчить, що встановлення високоякісних захисних решіток практично унеможливлює несанкціоноване проникнення, тому ми радимо встановлювати це ефективне та просте рішення як мешканцям приватних будинків, так і квартир.

В асортименті «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлені розсувні сталеві решітки від компанії ShikMETAL – високоякісна сучасна розробка від провідного українського виробника цієї продукції. , що добре пасує до будь-яких вікон.

Решітки ShikMETAL (ШикМетал) мають наступні переваги:
– Висока якість матеріалів, що використовуються для виготовлення решіток, підтверджена усіма відповідними сертифікатами;
– Розсувні захисні решітки ShikMETAL захищені від підробки серійним номером;
– Розсувні системи ShikMETAL відповідають вимогам ДСО та нормам пожежної безпеки, не перешкоджають евакуації у разі виникнення джерела займання вогню у приміщенні, не запалюються;
– Мають оптимальне співвідношення ціна/якість;

Крім того, усі решітки виготовляються індивідуально під вимоги кожного об’єкта, встановлюються всередині приміщень навіть після вже зробленого ремонту, практичні (адже решітки не тільки розсуваються, а ще й повертаються в прорізі на будь-який кут і бік, не забираючи простір та світло у кімнаті), а гама кольорів на будь-який смак гарантує, що вони відмінно впишуться в будь-який інтер’єр.

Тому коли до нас в магазин звернувся клієнт із пропозицією додатково захистити заміський будинок, наші фахівці після огляду та консультацій запропонували встановити саме захисні решітки ShikMETAL на вікна та двері, які після погодження з клієнтом були замовлені у виробника і успішно встановлені та налаштовані, а клієнт подякував нам за оперативність та високу якість роботи.

Для замовлення розсувних сталевих решіток звертайтеся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 і наш кваліфіковані спеціалісти нададуть усі необхідні консультації, як щодо захисних решіок ShikMETAL, так і іншої продукції безпеки, підберуть найкращі для Вас варіанти, виконають усі необхідні заміри, а також здійснять встановлення замовленої продукції та  її налаштування, щоб все працювало відмінно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *