Дверні ручки Rostex: якість та надійність на довгі роки!

Дверна фурнітура має бути якісною та надійною. Окрім захисної функції: захисту секретного елемента замка – циліндра – від спроб висвердлювання та перелому на дві частини, попередження потрапляння бруду та пилу до механізму циліндра, вона має бути також естетичною, забезпечуючи при цьому довговічну службу виробу, а користувачам – комфортну експлуатацію.
 
В мережі магазинів «ЛоксМайстер» представлений широкий асортимент якісної дверної фурнітури провідних світових виробників: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®. Покупцю залишається тільки обрати дизайн, матеріал, кольорове рішення та відповідну цінову категорію виробу. У мережі магазинів «ЛоксМайстер» вироби представлені на спеціальних демонстраційних стендах, де успішно можна перевірити дверні ручки в роботі, а фахівці раді надати усі необхідні консультації та допомогти з вибором.
 
Нещодавно до магазину «ЛоксМайстер Буковина» звернувся покупець Олександр за порадою щодо заміни ручки у металопластикових дверях магазину. З його слів, вже кілька разів вони робили заміну дверної фурнітури, але вона постійно не витримувала навантаження і ламалася, оскільки це продовольчий магазин, який щодня відвідує багато людей. 
 
Згідно побажань клієнта фахівці магазину «ЛоксМайстер Буковина» запропоновали укомплектувати точку проходу ручками ROSTEX® For Plastic Doors (Чехія). 
  
Фурнітура для профільних дверей ROSTEX® For Plastic Doors призначена як для внутрішнього, так і зовнішнього застосування для профільних дверей на суцільному щитку. Дана модель фурнітури від відомого чеського виробника являє собою ручку простої класичної форми в білій, сатин хромовій або золотій обробці. Висока якість матеріалів та виробництва фурнітури ROSTEX® For Plastic Doors гарантує безпроблемну довговічну службу при високій щоденній експлуатації, а також ефективну протидію механічним пошкодженням та негативному впливу навколишнього середовища – вологи, перепадів температур тощо.
Фурнітура для профільних дверей ROSTEX® For Plastic Doors оптимально підходить для об’єктів з високою відвідуваністю – магазинів, салонів, громадських закладів, торговельних центрів.
  
Отже, клієнт отримав надійну дверну фурнітуру, яка дійсно буде безвідмовно працювати, не втрачаючи своїх найкращих властивостей протягом інтенсивної експлуатації, завдяки ергономічній формі і якісній обробці, в рази підвищуючи комфорт користування дверима.  
 
 
А фахівці магазину «ЛоксМайстер Буковина» радять не економити на дверній фурнітурі, а відразу купувати якісну продукцію. Адже економія має бути розумною. У випадку з фурнітурою Rostex – це єдино  можливе рішення без жодних компромісів щодо якості.
 

Магазин «ЛоксМайстер Буковина» здійснює не лише продаж продукції безпечного замикання та контролю доступу, але й надає повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *