Знову пограбовані підвали або чи варто економити на навісному замку

Доволі часто останнім часом з’являються повідомлення про пограбовані підвали житлових та нежитлових приміщень. Власники будівель, нехтуючи елементарними правилами безпеки, використовують найпростіші і найдешевші замки, які, на жаль, не в змозі ефективно виконувати захисні функції. 

От і фахівці магазину «Галицький ЛоксМайстер» поділились однією невтішною історією пограбування підвального приміщення на вул. Конвальця у Львові. Зловмисники, зламавши простенький навісний замок, легко проникли у підвал і вкрали різного краму на значну сумму.   
 
Встановлені потужні металеві двері не вберегли ані велосипед, ані набори інструментів і навіть закрутки з помідорами, що зберігалися у підвалі. І «дякувати» за це треба простенькому, як у фільмі "Операція И та інші пригоди Шуріка", замку.
 
З метою уникнення подібних ситуацій спеціалісти магазину «Галицький ЛоксМайстер» радять для замикання міцних металевих дверей, воріт, решіток, складських та інших приміщень обов’язково використовувати високоякісні та високобезпечні висячі замки  Mul-T-Lock® M10 або Abloy® PL 340. Матеріал корпусу та скоби цих навісних замків гарантують захист від корозії та практично унеможливлюють їх злам. Найвищий рівень безпеки забезпечує застосування навісних замків разом із спеціальними захисними навісами.  
 
Висячий замок підвищеної безпеки MUL-T-LOCK® М10 застосовується для забезпечення максимальної безпеки замикання контейнерів, гаражів, вагонів товарних потягів, складів і т.д.  
Виготовлений з загартованої сталі (дужка-загартована сталь із вмістом бору), він може бути оснащений циліндрами з різним рівнем секретності: від Сlassic до MT5+. Замок комплектується 2 ключами та кодовою карткою, що практично унеможливлює його злам. 
 
ABLOY® PL 340 – навісний замок підвищеної надійності із загартованої сталі, який ідеально підходить для зберігання будівельного обладнання, замикання окремих складських приміщень, гаражів, трейлерів та вантажівок. Укріплений корпус стійкий до всіх типів фізичного впливу. 
Головна «фішка» навісних замків Abloy  – висока стійкість до низьких температур та екстремальних способів експлуатації, адже вони виготовляються у Фінляндії. Висячий замок ABLOY® PL 340 може бути оснащений циліндрами Abloy® серії Classic, Sentry, Novel або Protec.
 
«Галицький ЛоксМайстер» впевнений, що якщо на дверях MUL-T-LOCK® М10 або ABLOY® PL 340 – ніхто навіть не полізе, адже їх циліндри є надзвичайно надійними  з позицій безпеки. Саме тому радять також пам’ятати, що береженого Бог береже.
 
 
 
Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» здійснюють не лише продаж продукції безпечного замикання та контролю доступу, але й надають повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *