Ефективний контроль доступу від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – запорука успішного розвитку бізнесу!

Успішний розвиток бізнесу неможливий без забезпечення ефективного контролю. Система безпеки – не виняток. Адже сучасні компанії – це доволі складні «організми», де все має бути під контролем. Саме тому системи контролю доступу (СКД), широко представлені в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, користуються стабільним попитом у наших клієнтів – юридичних осіб. Саме у наших корпоративних клієнтів найчастіше виникає необхідність забезпечити контроль доступу в різні приміщення офісу, складу чи будь-якої іншої частини будівлі значній кількості людей, а також приватних клієнтів, що цінять зручність, оскільки відпадає необхідність носити з собою ключ, наприклад, вийшовши з дому через задні двері з бажанням відпочити біля басейну або пограти на тенісному корті тощо.

Ось і нещодавно фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» встановили систему контрою доступу на двері складського приміщення чергового корпоративного клієнта – невеликої компанії, що займається продажем освітлювального обладнання.

Ознайомившись з об’єктом, та надавши детальні консультації, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» запропонували створити систему контролю доступу на базі електроригельного замка YLI® YB-500A з торцевою планкою 25мм. та контролера ROSSLARE® AC-С32 PIN+PRO.

Завдчки новітній СКД приміщення клієнта тепер можна відкривати за допомогою спеціальної безконтактної картки або за кодом доступу, СКД має автономну систему живлення, отже, працює навіть за відсутності струму. У пам’ять контролера можна прописати достатньо велику кількість користувачів – до 500.
Після узгодження з клієнтом система була професійно та оперативно встановлена, а співробітники клієнта відразу оцінили зручність швидкого та безпечного доступу до потрібного приміщення за карткою або за кодом.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 – провідний центр з безпеки на Правому березі, фахівці якого, поряд з продажем, у разі необхідності завжди готові виконати усі необхідні сервісні роботи: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п., що дозволить забезпечити безвідмовну роботу обладнання на довгі роки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *