Зручні та довговічні замки на Ваших воротах. Італійський виробник VIRO

Мова піде про електромеханічні замки накладного типу для дверей, воріт та хвірток від італійського виробника VIRO.

Замки даного виробника відрізняються довготривалою безперебійною роботою у вуличних умовах, і це їм забезпечує використання наступних відмінностей. Всі складові замка вироблені з оцинкованої сталі, тому вони максимально захищенні від впливу корозіїї. Також використовується подвійна електромагнітна котушка (у аналогів вона одиночна), що рівномірно розподіляє навантаження. Приємним бонусом також є регулювання бексету циліндру.

Розглянемо дві основні моделі електромеханічних замків VIRO.

VIRO V06 – компактний замок з відкидним ригелем з нержавіючої сталі для механічних або автоматичних дверей, воріт та хвірток, які відчиняються всередину. Механізм замка запатентований VIRO. Ідеальний варіант у випадку обмеженого місця для встановлення.

 

VIRO V97 – замок з внутрішньою кнопкою виходу для внутрішніх та зовнішніх металевих дверей, вуличних брам та хвірток (переважно  пішохідних). Може бути встановлений замість існуючого аналогу без додаткових отворів та зі зворотною планкою від старого замка.

 

Отже, можемо Вас запевнити, що установивши на хвіртку чи браму електромеханічний замок даної фірми У Вас зникне ілюзія постійно ржавіючих чи замерзаючих замків на вулиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *