Елегантний захист від вогню і не тільки з сейфом F.60CLI.70.K

Надзвичайні життєві ситуації траплялися в усі часи – завжди існувала і існує ймовірність пожежі, протизаконного проникнення в приміщення і інші подібні явища. А події останніх років і глобальна економічна криза зайвий раз доводять, що навіть зберігання грошей на рахунку в банку не завжди є найнадійнішим способом збереження своїх заощаджень.  

Боротися за збереження своїх цінностей можна різними шляхами, проте одним з найнадійніших можна вважати придбання власного сейфа
 
В мережі магазинів «ЛоксМайстер» представлений широкий асортимент сейфів провідних виробників: J. SH (Ізраїль), ПАРИТЕТ-К (Україна).  
 
 
Якісні сейфи користуються стабільно високим попитом у наших клієнтів. Проте якщо раніше клієнти звертали увагу переважно на захисні властивості сейфів, то останнім часом не менш важливим аргументом на користь вибору того чи іншого сейфу є дизайн. Зокрема, нещодавно в магазин  «ЛоксМайстер Буковина» (м. Чернівці) звернувся постійний клієнт з потребою надійного захисту дорогоцінних речей, основною вимогою якого, поряд з безпекою, був дизайн та естетичний зовнішній вигляд виробу.
 
Після консультації з фахівцями магазину та ознайомлення з асортиментом представлених сейфів клієнт обрав дизайнерський вогнезломостійкий сейф F.60CLI.70.K чорного кольору від відомого українського виробника сейфів – компанії ПАРИТЕТ-К. Даний сейф, окрім ергономічного дизайну та безпеки преміум-класу, володіє високими протипожежними властивостями – 30Б по класу вогнестійкості.
 
 
Компанія ПАРИТЕТ-К – відомий український виробник сейфів для банків і приватного сектору. Інноваційні технології виробництва разом із застосуванням лазерної порізки металлу дозволяють випускати широкий асортиментний ряд високоякісних сейфів, архівних шаф та іншої продукції безпеки, що призначена для монтажу в меблях та стінах, офісного використання. Сейфи укомплектовані надійними сертифікованими механічними та/або електронно-кодовими замками виробництва Німеччини та США.
 
Особливе місце в лінійці сейфів ПАРИТЕТ-К займають сертифіковані зламостійкі та вогнетривкі сейфи, які користуються незмінно високим попитом у покупців.
 
Вогнезломостійкий сейф F.60CLI.70.K має наступні переваги:
 1-й клас зламостійкості;
 Товщина стінки із захисним шаром – 40 мм;
 Механічний замок STUV (виробництво Німеччина);
 Наявність касового відділення і полиці.
  
Сейф F.60CLI.70.K настільки сподобався нашому клієнту, що він відразу його замовив. А після успішної доставки і встановлення вагомого (85 кг) придбання висловив величезну подяку за дбайливе відношення до найвибагливіших потреб.
 
А фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» завжди готові враховувати усі потреби клієнтів, надаючи, окрім безпосереднього продажу, повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п..
  
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *