СКД в приватному будинку = зручність і безпека

Системи управління контролем доступу (СКД), широко представлені в мережі магазинів «ЛоксМайстер», використовуються переважно корпоративними клієнтами в офісах, громадських будівлях, організаціях. Саме там найчастіше виникає необхідність забезпечити контроль доступу в різні приміщення великій кількості співробітників, не ускладнюючи ситуацію додатковим набором ключів.

Адже очевидно, що набагато швидше і простіше відкрити двері, піднісши картку до зчитувача або ввівши код, аніж користуватися ключем.

Останнім часом зростає кількість клієнтів, які встановлюють СКД і в приватних будинках. Основна причина зростання популярності СКД у приватних клієнтів – це зручність, оскільки відпадає необхідність носити з собою ключ, наприклад, вийшовши з дому через задні двері з бажанням позасмагати біля басейну, пограти на тенісному корті і т. п.
 
 
Тому роль сегмента приватних покупців СКД істотно зросла. Зокрема, фахівці магазину «ЛоксМайстер Дніпро» (м Дніпро) нещодавно закінчили один з таких проектів. Клієнт магазину замовив дві СКД на приватному об’єкті: для вхідних і задніх дверей. Вимоги клієнта до СКД були наступні: можливість відкриття дверей зовні за кодом або за допомогою безконтактної карти, зсередини – натисненням кнопки.
 
 
Як відзначають фахівці «ЛоксМайстер Дніпро», проект був цікавий і складний. Оскільки ремонт в приміщенні був закінчений, встановити СКД необхідно було без зайвих отворів і поверхневої прокладки кабелів. Проаналізувавши об’єкт, фахівці магазину «ЛоксМайстер Дніпро» вирішили для вхідних дверей застосувати СКД на базі контролера ROSSLARE® AC-C32 в поєднанні з магнітним замком SECURITRON® M32, а також кнопку виходу з монтажною пластиною, а для задніх дверей була розроблена СКД на базі контролера ROSSLARE® AC-G44 в поєднанні з електрорігельним замком YLI® YB-100+ і кнопкою виходу YLI® АВК 806С. Усе зазначене обладнання було успішно встановлене і протестоване фахівцями магазину «ЛоксМайстер Дніпро».
 
► Компанія SECURITRON® (США) – світовий лідер з виробництва електромеханічного обладнання та аксесуарів для систем контролю і управління доступом. SECURITRON® спеціалізується на виготовленні магнітних замків починаючи з 1977 року і особливу увагу приділяє забезпеченню високої якості продукції, що випускається, а також потребам своїх клієнтів. Висока якість продукції від SECURITRON® гарантується довічною гарантією на вироби. Ця унікальна програма охоплює практично всі продукти, які виробляє компанія і за будь-якої причини, включаючи помилки при установці, вандалізм і т. п.
► ROSSLARE (Ізраїль) – відомий в світі бренд, який об’єднує цілу лінійку продуктів з безпеки, зокрема, зчитувачі і контролери, які здатні управляти робочими елементами, такими як електромеханічні замки, електромагніти та електромеханічні засувки. 
► YLI Electronic (Китай) – виробник електронних замків з 12-річним досвідом роботи. Вироби від YLI® відповідають всім міжнародним стандартам і пройшли сертифікацію в Європейському Союзі. Бренд YLI® успішно продається більш ніж в 50 країнах світу – в Європі, Африці, Південній Америці і на Близькому Сході. Компанія YLI прагне надавати кращі продукти і послуги за найбільш конкурентоспроможною ціною і з кращим сервісним обслуговуванням.
 
 
Таким чином, незважаючи на всі труднощі, суттєві витрати часу, фахівцям магазину вдалося успішно реалізувати ще один проект з установки СКД в приватному будинку. І найголовніше – результат роботи сподобався клієнту.
 

А в разі потреби фахівці мережі «ЛоксМайстер» завжди готові надати повний комплекс послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п., щоб забезпечити безпроблемну роботу продукції безпеки на весь період експлуатації.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *