Неперевершена репутація мережі «ЛоксМайстер» завжди попереду!

Для успіху в будь-якій діяльності репутація компанії має величезне значення. Особливо це стосується сфери безпеки, адже довіряючи найцінніше, клієнти небезпідставно очікують, що зможуть отримати продукцію та послуги, що забезпечать найкращий захист. І саме тут репутація компанії, підтверджена не одним десятком років у спішної роботи, має виняткове значення. 

Працюючи на ринку вже 15 років, мережа магазинів «ЛоксМайстер» має репутацію беззаперечного лідера ринку продукції безпеки, тому наші клієнти знов і знов звертаються до нас, адже знають, що якість продукції та послуг, що пропонують магазини мережі «ЛоксМайстер» – завжди на найвищому європейському рівні.
 
 
Осі і наші давні партнери – широко відомі у місті Чернівці заклади громадського харчування – «Панська Гуральня» та «New York Street Pizza» – знов звернулися до магазину «ЛоксМайстер Буковина» з потребою кращого закривання дверей. Ці заклади громадського харчування раніше звертались до магазину «ЛоксМайстер Буковина» з різноманітними проблемами, пов’язаними з безпечним  замиканням, але цього разу ситуація була доволі складна, адже основна потреба – кероване закривання великої кількості дверей. Після детального ознайомлення з проблемою, фахівці магазину «ЛоксМайстер Буковина» запропонували оснастити двері закладів дверними дотягувачами, яких раніше на дверях не було.
 
 
Після ознайомлення з асортиментом дотягувачів, представлених в магазині «ЛоксМайстер Буковина»,  клієнт обрав надійні японські дотягувачі RYOBI® 9903 STD і 8803 UNIV, які згодом фахівці магазину успішно змонтували.
 
RYOBI® (ріобі) – міжнародна корпорація зі штаб-квартирою у Японії, головним напрямом роботи якої є виробництво продукції за технологією прецизійного алюмінієвого лиття під високим тиском. Інноваційні технології виробництва, які застосовує RYOBI®, дали змогу компанії стати світовим лідером за обсягами виробництва та продажів дверних дотягувачів.
 
 
У виробництві дверних дотягувачів RYOBI® використовуються досконалі технології литва і високоточні механічні компоненти. За технічними характеристиками і дизайном дотягувачі RYOBI® – найкраще рішення для дверей як корпоративних, так і приватних об’єктів. Дотягувачі RYOBI® – символ японської надійності, ергономічності  і дизайну та гарантія тривалого терміну експлуатації. 
  
 Надійність і довіра клієнтів з усього світу;
 Досконалий дизайн для будь-якого інтер’єру;
 Неперевершена японська якість.
  
Дотягувачі для внутрішніх та легких зовнішніх дверей RYOBI® 9903 STD і 8803 UNIV  –  надійне рішення, серед основних переваг якого:
 Японське виробництво;
 Регулювання початкової та кінцевої швидкостей закриття;
 Ресурс експлуатації: 500 000 циклів;
 Робоча температура: -20°С…+45°С;
 Різні варіанти кольорового виконання.
 
Отже, тепер одні з найкращих закладів Чернівців – «Панська Гуральня» та «New York Street Pizza» – отримали якісні японські дотягувачі RYOBI®, тому двері тепер будуть надійно закриватися, не створюючи жодних проблем гостям закладів. 
 

А фахівці магазину «ЛоксМайстер Буковина» у разі потреби також готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо, забезпечуючи бездоганну роботу обладнання на довгі роки.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *