Електромагнітні утримувачі дверей

Доброго дня, хочемо запропонувати до вашої уваги Електромагнітні утримувачі дверей від провідного німецького виробника Компанії Effeff, яка має в асортименті широку лінійку електромагнітних утримувачів дверей, схвалених відповідно до EltVTR (директива щодо електричних систем замикання для дверей евакуаційних виходів).
Всеобсяжна лінійка електромагнітних утримувачів Effeff перекриває всі типи застосування з монтажем електромагніту на підлозі або на стіні.

Ці пристрої призначені для утримання дверей у відчиненому положенні та, як правило, використаються на протипожежних дверях, коли необхідно залишити вільний прохід для безперешкодного пересування людей. При інтеграції електромагнітних утримувачів до системи пожежної сигнализації, у разі виникнення на об’єкті пожежі, електромагнітний утримувач автоматично розблоковується та двері автоматично зачиняються за допомогую дотягувача.

Розгляномо на прикладі моделі:  Магнітний фіксатор EFF EFF 858/839BW1U-F90 (1800N 24V універсальний_монтаж)

 

Повний опис

Електромагнітний утримувач дверей у відчиненому стані. Інтегрується до системи пожежної сигналізації та забезпечує вільне пересування в повсякденному режимі.  У разі виникнення пожежі при спрацюванні пожежної сигналізації двері, які виконують функцію протипожежного бар’єру автоматично зачиняються для запобігання розповсюдження вогню та диму (двері повинні бути обладнані дотягувачем). Обладнаний кнопкою ручного розблокування (для тестування та зачинення дверей у повсякденному режимі в разі необхідності).
Технічні характеристики
Сила утримання: 180 кг
Напруга живлення: 24 В постійного струму
Споживання струму: 250 мА
Тип монтажу: універсальний (настінний або підлоговий)
Температура середовища: 0…+55℃.

Забільш детальною інформацією та всім асортиментом звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *