Електромеханічний замок VIRO від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – надійний охоронець воріт заміського будинку

Карантинні обмеження суттєво змінили умови праці багатьох людей. Зокрема, багато офісних працівників і надалі працюють віддалено, адже їм для ефективної роботи достатньо мати під рукою лише комп’ютер та доступ до мережі Інтернет.

Тож багато хто з цих працівників, зважаючи на літній період, переселилися до заміських будинків, де вони наразі не лише відпочивають, а й працюють. І черговий наш клієнт – саме з їх числа.

А звернутися до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 його змусила потреба у заміні замка на автоматичних воротах заміського будинку, який в результаті інтенсивної експлуатації вийшов з ладу.

Наші фахівці, ознайомившись з вимогами клієнта та детально вивчивши ситуацію на об’єкті, відразу запропонували ефективне рішення – електромеханічний замок всесвітньо відомої італійської компанії VIRO, яка вже багато років виготовляє продукцію для приватного та корпоративного сегменту.

Продукція VIRO, на відміну від деяких інших електромеханічних замків накладного типу є надійною, має високий ресурс, комфортна у використанні та має ряд незаперечних переваг:

– в замках VIRO використається подвійна електромагнітна котушка соленоїда (в “азійських” аналогах котушка одиночна), яка рівномірно розподіляє навантаження на замок та забезпечує високу надійність та довговічність роботи;
– всі компоненти замків VIRO вироблені з оцинкованої сталі (для версій з кнопкою – оцинковані та пофарбовані) на відміну від “азійських” замків, в яких корпус та кришка місця для встановлення виготовлені з хромованої сталі, а внутрішні компоненти взагалі не оброблені
– за отворами для кріплення замки VIRO сумісні з усіма наявними на ринку замками з розмірами 94×80 мм.

З огляду на обмеженість простору для монтажу за рекомендацією наших фахівців було обрано накладний електромеханічний замок VIRO® V06 – компактний замок з запатентованим механізмом та відкидним ригелем з нержавіючої сталі для механічних або автоматичних дверей, воріт та хвірток, які відчиняються всередину.

Тож після погодження з клієнтом цей чудовий італійський електромеханічний замок було успішно та швидко встановлено, що приємно вразило нашого нового клієнта.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 – провідний експерт з безпеки в м. Києві. Для придбання накладних електромеханічних замків VIRO та будь-якої іншої продукції безпеки звертайтесь прямо до нас. Ми маємо все необхідне, аби ваші помешкання чи комерційні об’єкти мали надійну систему безпеки, а ви почувалися захищеним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *