РЕКОМЕНДАЦІЯ ЛОКСМАЙСТРА! КУПУЙ СЕКРЕТИ В УКРАЇНІ! ЩОБ НЕ БУЛО ПРОБЛЕМ З ВИГОТОВЛЕННЯМ КЛЮЧА!

Навіть маючи високоточне професійне обладнання та майстрів професіоналів ми не завжди можемо виготовити дублікат ключа. Причина банальна – замок був куплений за кордоном.

Пояснюємо – в світі є сотні виробників замків. У кожного виробника свої ключі, профілі ключів, тобто свої заготовки для нарізки ключів. Є звичайно дешеві китайські виробники, які штампують свої замки (секрети) з одного дешевого профілю. Але поважаючі себе компанії роблять секрети зі свого особливого профілю, та ще й патентують його. І це є дуже добре!!! Бо це є БЕЗПЕКА  власника замка від несанкціонованого дублювання ключа.

Так от, про що я? Купуючи секрет за межами України Ви наражаєте себе на проблеми, які у Вас виникнуть в Україні:

  1. НЕ МОЖЛИВО ЗРОБИТИ КОПІЮ КЛЮЧА. Не всі світові замки завозяться в Україну. До замків, які не продаються в Україні, звичайно ж не завозяться заготовки для виготовлення ключів. Нема сенсу.

Навіть потужні бренди, які завозяться в Україну, для України мають свої профілі ключів. Наприклад Mul-T-Lock в Україну постачається зі своїм спеціальним профілем, В Польщу зі своїм, а в Ізраїлі продається зі своїм. Заготовки для ключів так само – для кожної країни тільки свої.

Тобто до циліндра Mul-T-Lock, який вже понад 20 років продається в Україні, але який був куплений в за межами України, Ви наврядчи зробите ключ!

  1. НЕ МОЖЛИВО ЗРОБИТИ СЕРВІС ЗАМКА. З часом у процесі експлуатації замка може виникнути необхідність в сервісному обслуговуванні його. Ремонт або ж, наприклад, перекодування замка під нові ключі. Звичайно ж на замок придбаний за кордоном такий сервіс унеможливлюється. І у Вас не залишиться вибору, як купити новий замок. Уже в Україні.

Ми розуміємо причини покупки секретів за кордоном – це й впевненість, що не зроблять ключ несанкціоновано, не відкриють замок відмичками, бо невідомий сам замок «нашим» злодіям, це й банальна причина зекономити.

Хочете зекономити – потім може вийти ще дорожче!

Не зроблять ключ несанкціоновано та не відкриють секрет відмичками – в Україні представлені секрети від найкращих світових виробників, які повністю офіційно завозяться в Україну, мають повний сервіс та мають повний захист, як від несанкціонованого дублювання ключа так і від відкриття відмичками!

Такі ключові системи представлені від виробників ABLOY, Mul-T-Lock, IKON.

Зверніться до нас і ми Вам все розкажемо і покажемо!!!

Наші контакти:

Київ, вул. Академіка Філатова, 2/1

тел: 044 365 13 30

E-mail: info77@locksmaster.ua

#ЛоксмайстерНаПечерську

#бронь #фурнітурадвері #броненакладка #disec #печерськ #замок #ключі #зробитиключі #скд #локсмайстер #домофон #безпека #сейф #сейфы #киев #дизайн #design #дизайнкиев #скд #мастерсистема #антипаника #доводчик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *