Електронний контролер YALE LINUS

Доброго дня!

Пропонуємо до вашої уваги Електронний контролер YALE LINUS від Польського виробника компанії Yale.

YALE – це бренд концерну ASSA ABLOY Group, світового лідера в області виробництва та продажу систем замикання і супутньої продукції безпеки. До складу концерну входить більше 100 компаній в 40 країнах світу.

Розглянемо технічні характеристики контролеру YALE LINUS.

 

Електронний контролер  YALE LINUS SILVER
Електронний контролер робить Вашу оселю розумнішою та спрощує Ваше життя. YALE LINUS – це розумний замок, який YALE LINUS  дозволяє відмикати та замикати двері не зважаючи на те, де Ви знаходитесь*.
Сумісний з системами Smart Home: Apple HomeKit, Hey Google, Amazon Alexa, airbnb, а також з системами безпеки Ajax.
Електронний контролер  YALE LINUS придатний для встановлення на більшість типів врізних замків та дверей.
Простий монтаж – не потребує прокладання дротів чи додаткової підготовки дверей.
Може бути встановлений на спеціальний циліндр YALE   60-125 30-60Ext x 30-65Int   CAM LINUS Adjustable 2KEY NST до електронного контролеру YALE LINUS або на циліндри інших виробників.
Циліндри повинні бути конструкції ключ-ключ з функцією “Emergency”, яка дозволяє відмикати циліндр ззовні, коли зсередини вставлений ключ. Вимоги до циліндру: товщина головки ключа не більше 6 мм, ключа виступає з циліндру не більше 40 мм).
Контролер YALE LINUS дозволяє здійснювати всі налаштування, керувати дверима, правами доступу користувачів та переглядати контрольний журнал подій (хто та коли відмикав замок), а також стан дверей через мобільний додаток YALE Access  з мобільних пристроїв з ОС Android та iOS.
Дозволяє генерувати віртуальні ключи для інших смартфонів та коди доступу з можливістю його надання за встановленим розкладом або у визначеному інтервалі дат (локально, при знаходженні в радіусі дії Bluetooth, або з будь якої точки світу*.
Опції відмикання: з мобільного додатку YALE HOME, за персональним кодом з електронного зчитувача YALE LINUS Keypad, механічним ключем.
Придатний для застосування  із силовими замками багатоспрямованого запирання.
Призначений для встановлення виключно всередині приміщення.
Ресурс роботи на одному комплекті елементів живлення до 6 місяців (залежно від типу елементів живлення, типу замка, умов експлуатації та щоденної кількості циклів відчинення/зачинення).
*Потребує використання Мережевого концентратора YALE LINUS
Технічні характеристики:
–    Зв’язок між контролером YALE LINUS та аксесуарами (Електронний зчитувач та Мережевий концентратор: Bluetooth v.4.2 – 2.4GHz
–    Зв’язок між контролером YALE LINUS: Bluetooth або Wi-Fi (при наявності Мережевого концентратору)
–    Двофакторна безпека: Обліковий запис Yale Access захищений 2-факторною аутентифікацією, яка потребує паролю та перевірки системою ідентичності користувача та базується на адресі електронної пошти або номеру телефону
–    Дворівневе шифрування: YALE LINUS використовує технологію шифрування Bluetooth Low Energy (BLE), а також шифрування AES 128 bit та TLS, які зазвичай відносяться до рівня банківської безпеки
–    Розміри (Ш х Г х В), мм: 58 х 58 х 150
–    Вага: 623 г (з елементами живлення)
–    Живлення: 4 елементи живлення стандарту АА – в комплекті (рекомендовано Alkaline)

За більш детальною інформацією звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *