Розумний замок Yale Linus та його інтеграція з охоронними системами Ajax.

Про розумний замок Yale Linus.

Смартлок Яле Лінус є одним з найкращих рішень замикання дверей розумного будинку, чи то сучасного офісу. Даний замок виготовляє відомий польський виробник замкової продукції Yale. Yale Linus – це по суті електронний контролер, який дозволяє керувати (відчиняти/зачиняти) дверима у зручний для вас спосіб та з будь якої точки світу. В цьому йому допомагають наступні додаткові пристрої:

 1. Циліндр YALE  до електронного контролеру YALE LINUS. Циліндр має унікальну систему подовжень та постачається в комплекті з всіма елементами, необхідними для швидкої зміни розміру та симетрії. Внутрішня частина має спеціальне кріплення для з’єднання із контролером. Конструкція подовження ускладнює використанні відмичок, якщо циліндр подовжений ззовні. Ззовні може бути відімкнений за допомогою механічного ключа. Ключі зі спеціальною головкою, яка за необхідності розкладається та забезпечує більшу довжину леза. Комплектація: циліндр, комплектуючі для подовження, 2 ключа, кодова картка. Також, можна використати будь який інший циліндр замка під розмір ваших дверей, дещо підігнавши один з ключів.
 2. Концентратор мережевий YALE LINUS білий для підключення контролеру до мережі. Для використання Мережевого концентратоу необхідно наявність в приміщенні, де знаходиться контролер, Wi-Fi роутера та підключення до мережі Internet. Концентратор, підключившись до мережи через Wi-Fi, знаходиться на постійному зв’язку з контролером и здійснює обмін даними.
 3. Панель кодова YALE LINUS Keypad – кодова панель, що керує доступом до дверей, які  обладнані контролером YALE LINUS. Не потребує прокладання дротів (зв’язок з контролером YALE LINUS по Bluetooth). Надає користувачу контроль та функціональність, дозволяючи керувати авторизацією до 100 користувачів (кодів).  Довжина коду: 4-6 цифр. Мобільний додаток YALE HOME  дозволяє швидко додавати та видаляти  користувачів, а також дозволяє кожному користувачу (коду) призначити індивідуальні розклади з обмеженням можливості відмикати двері по днях тижня та часу або встановлювати початкову та кінцеву дату та час дії коду.
  В разі встановлення Мережевого концентратора YALE LINUS власник має можливість генерувати коди доступу (в тому числі й призначати розклади) або блокувати доступ за кодом раніш створеному користувачу дистанційно з будь якої точки світу без необхідності бути поруч із контролером YALE LINUS.

Інтеграція з Ajax.

Ajax Systems разом із Yale оголосили про революційне інтеграційне рішення, спрямоване на посилення безпеки. Тепер в користувачів системою безпеки Ajax є унікальна можливість керувати розумним замком Yale Linus безпосередньо з додатку Ajax. Інтеграція не потребує ніякого додаткового обладнання або модифікації наявного – вона реалізована за принципом С2С (Cloud-to-Cloud) – тобто взаємодія двох систем здійснюється на рівні відповідних хмарних сховищ. Інтеграція додає користувачеві нові зручні можливості, насамперед – керувати своєю охоронною системою Ajax та розумним замком Yale Linus з одного додатку, наприклад, при поверненні додому зняти свою оселю з під охорони та відімкнути замок одним натисканням кнопки в додатку й навпаки, при постановці системи під охорону – автоматично замкнути й замок.

Якщо зацікавила інформація про розумні замки та хочете придбати собі! Звертайтесь для замовлення консультації за контактами.

Інші статті про Смартлоки та СКД:

 1. Розумні ручки в стоматкабінет.

 2. Обмеження доступу на вхідних дверях в спортклуб.

 3. Відновлення старих офісних пластикових дверей, заміна фурнітури та замків.

 4. Монтаж системи контролю доступу на двері в офіс програмістів та відеодомофону.

 5. Довгоочікувана третя версія розумного замка Nuki вже доступна до замовлення.

 6. СКУД з обліком робочого часу в офісі міжнародної компанії «Хайес Інкорпорейтед».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *