ENTR™ – інтелектуальна технологія високої безпеки

Інноваційні замкові технології вже поряд! Мережа магазинів «Локсмайстер» пропонує Вам скористатися можливістю та долучитися до числа клієнтів, які вже оцінили усі переваги високотехнологічної продукції безпеки від найкращих світових виробників.  

Ефективно використовувати новітні смарт-технології в області безпеки дозволяє остання розробка світового лідера – концерну ASSA ABLOY Group – електромеханічний циліндр з технологією ENTR™. Це найкраще на сьогодні інтелектуальне рішення безпечного замикання, яке користується популярністю у клієнтів мережі «ЛоксМайстер». Саме за таким рішенням черговий клієнт нещодавно звернувся в магазин «ЛоксМайстер на Подолі» – один з провідних локсмайстер-центрів м.Києва. І воно було успішно і швидко йому встановлене!
 
 
ENTR™ – технологія, завдяки якій двері стають більш безпечними, перетворюючись на «розумні». ENTR™ поєднує захист механічного циліндра MUL-T-LOCK® Interactive+® стандарту High Security із зручністю та функціональністю передових електронних технологій Smart Lock.
 
ENTR™ дозволяє ефективно дистанційно керувати замком по криптостійкому каналу зв’язку за допомогою різних пристроїв:
за допомогою смартфона або планшета з технологією Bluetooth через мобільний додаток ENTR™ APP, який дозволяє налаштовувати технологію відповідно до власних потреб;
пульт дистанційного керування. Простий у використанні пристрій з однією кнопкою, яким можна відчиняти та зачиняти двері як ззовні, так і зсередини. Замок здатен підтримувати до 20 таких пультів; 
настінний сканер відбитків пальця Fingerprint ENTR™ – зчитувач, що комутується з замком за допомогою бездротового каналу передачі даних. Пристрій забезпечує відповідний контроль та функціональність, дозволяючи керувати авторизацією до 20 користувачів; 
► настінна сенсорна кодова панель Touchpad ENTR™. Як і сканер відбитків пальця Fingerprint ENTR™, кодова панель комутується з замком за допомогою бездротового каналу передачі даних і дозволяє керувати авторизацією до 20 користувачів. 
 
 
Перераховані вище пристрої, як і технологія загалом, характеризуються простотою програмування, надаючи безпечний, зручний, без використання механічних ключів, контроль доступу до приміщень. Технологія ENTR™ дозволяє суміщати декілька пристроїв контролю та управління замком. І, таким чином, користувачу необхідно лише обрати той пристрій, який найкраще задовольнить його потреби та вимоги до безпеки.
  
 
Основними перевагами MUL-T-LOCK® ENTR™ є:
простота монтажу (не потребує додаткових отворів та прокладання дротів);
робота від акумулятора (не залежить від зовнішнього живлення); 
безпечний кодований бездротовий зв’язок між елементами системи; 
► варіативність пристроїв керування;
► циліндр MUL-T-LOCK® Interactive+® класу High Security; 
► клас захисту IP44. 
 

 

Технологія ENTR™ здатна значно підсилити надійність і збільшити рівень безпеки будь-яких дверей, не потребуючи при цьому внесення жодних змін до конструкції самих дверей, а також надати процесу керування замком сучасності і більшої функціональності за допомогою новітніх електронних технологій. 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *