Замкові циліндри VEGA®: якість та безпека за розумною ціною!

Циліндровий механізм – найважливіший елемент замка та дуже важлива секретна складова безпечного рішення замикання.  

Згідно зі статистикою, циліндрові замки є найпоширенішими в Україні, адже у 90% наших співвітчизників встановлено замки саме циліндрового типу. Популярність личинок для замка (циліндрів) обумовлена можливістю замінити один циліндр на інший, не змінюючи при цьому замок. Водночас абсолютна більшість випадків несанкціонованого відкриття вхідних дверей здійснюється методом інтелектуального чи фізичного впливу на личинку замка. Саме тому цьому елементу у вхідних дверях необхідно приділяти особливу увагу. 
 
Личинка замка повинна бути стійка до злому, корозії, впливу температур і зносостійкою, а також бути зручною в експлуатації. Важливими параметрами замкових циліндрів є клас секретності, відповідність ДСТУ і стандартам ISO 9001, а також наявність міжнародних сертифікатів відповідності.
 
Значною перевагою на користь тієї чи іншої личинки замка є наявність сервісу. Це дозволяє зробити перекодування циліндра або виготовити дублікат ключа. 
 
 
В мережі «ЛоксМайстер» представлено широкий асортимент замкових циліндрів провідних світових виробників продукції безпеки: MUL-T-LOCK® (Ізраїль), ABLOY® (Фінляндія), VACHETTE® (Франція). 
 
Надзвичайно цікавою новинкою, яка щойно з’явившись, відразу почала завойовувати прихильність клієнтів, є замковий циліндр VEGA®. Характерною особливістю замкових циліндрів VEGA® є наявність запатентованого інтерактивного елемента VEGA Nano Capsule, який попереджає відкриття циліндра методом бампінгу та зазвичай використовується в моделях більш високого цінового діапазону. 
 
 
В замкових циліндрах VEGA® заготовка ключа захищена патентом, отже зробити дублікат ключа до такого замкового циліндру можна лише в спеціалізованих авторизованих сервісних центрах мережі «ЛоксМайстер»
 
Замковий циліндр VEGA® є розробкою ізраїльської компанії VEGA Advanced Security Products, команда якої має більш ніж 100-літній сукупний досвід в галузі безпеки, працюючи для найкращих компаній у всьому світі. 
 
Отже, замкові циліндри VEGA® є найкращою на сьогодні пропозицією на ринку продукції безпеки за співвідношенням «ціна-якість». 
 
Основні переваги замкових циліндрів VEGA®::
Широкий діапазон доступних довжин;
Наявність запатентованого інтерактивного елемента VEGA Nano Capsule; 
Захист від висвердлювання; 
► Підсилений корпус; 
► Патентований ключ: дублікати можуть бути виготовлені лише авторизованими партнерами; 
► Сертифікація за Євростандартом EN 1303; 
► Комплектація – 5 ключів та кодова картка; 
► Можливість поєднання циліндрів в систему «Майстер-ключ»; 
► Оптимальна ціна. 
  
Завдяки цьому все більше клієнтів надають перевагу саме замковим циліндрам VEGA®, що є в наявності в усіх магазинах мережі «ЛоксМайстер». Запрошуємо усіх зацікавлених в наші магазини для більш детального ознайомлення та придбання цих чудових циліндрів.
 
 
А у разі потреби фахівці мережі «ЛоксМайстер» завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування циліндрів, тощо. 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *