Фахівці Локсмайстер взяли участь у Загальних зборах УЛФ

Протягом дев’яти років кожної другої суботи липня професіонали галузі замикання відзначають День локсмайстра. Професійне свято для майстрів з продажу, налагодження та експлуатації систем замикання і контролю доступу – це можливість поспілкуватися з вітчизняними та зарубіжними колегами, дізнатися про новинки галузі та здобути нові знання, які можна буде застосувати на практиці.
 
Українська Локсмайстер Федерація щоразу збирає представників професії на Загальні збори для того, аби означити напрями розвитку громадської організації на наступний рік та спільно вирішити існуючі робочі питання.
 
 
У Локсмайстер значну увагу приділяють розвитку і участі у ініціативах Української Локсмайстер Федерації. Тому фахівці мережі з різних регіонів України взяли участь у Загальних Зборах. Локсмайстри охоче долучатимуться до проектів, які громадська організація регулярно проводить для підвищення кваліфікаційного рівня фахівців галузі.
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *