Новий клієнт ЛОКСМАЙСТЕР – підприємство “БІТУНОВА УКРАЇНА”

Фахівці Локсмайстер надали послуги з встановлення та налаштування продукції безпеки у офісі підприємства "Бітунова Україна", яке працює над упровадженням нових технологій у виробництві бітумних емульсій та виконанням будівельних і ремонтних робіт у дорожній галузі України.
 
Побажанням клієнта було отримати двері із зазначеним декором та системою контролю доступу. За порадою фахівців з безпеки, клієнт обрав вхідні двері від українського підприємства «Новий Мир» з контролером ROSSLARE (рослер), механічним замком МUL-Т-LOCK (мультилок) та електромагнітним замком SECURITRON (секуритрон). Всі механічні та електромеханічні замки встановили при виробництві дверей в умовах потужностей виробника – що забезпечує стаціонарну якість монтажу.
 
Особливістю проекту стало те, що переважна більшість ключових вузлів замикання приховані. У такий спосіб зберігається дизайн вхідних дверей, одночасно не показуючи при цьому всю систему безпеки.
Отримавши якісну продукцію та професійні послуги, представники "Бітунова Україна" виявили бажання продовжити роботу з Локсмайстер на Подолі. Клієнт додатково придбав у магазині домофон, який підключили до контролера ROSSLARE (рослер). Менеджмент магазину щиро дякує за довіру та докладатиме максимум зусиль для ефективної реалізації поставлених клієнтом завдань із забезпечення безпеки на об’єкті.
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *