ФАХІВЦІ ЛОКСМАЙСТЕР ВСТАНОВИЛИ СКД У ОФІСІ ESSE HOUSE

Локсмайстри встановили систему контролю доступу з відеопереговорними панелями у офісі продакшн-хаузу ESSE HOUSE.
Після попередньої консультації та виїзду до офісу продакшну наших фахівців, клієнт замовив встановлення СКД для двох дверей. Серед встановленої локсмайстрами продукції – контролери, замки SANTOS® Profile Lock (сантос), електрозащіпки EFF-EFF® (ефеф) та дотягувачі RYOBI (риоби).
Основні замки SANTOS® Profile Lock (сантос) португальського виробництва спеціально розроблені для дверей, виготовлених з профілю. Електромеханічні защіпки EFF-EFF® (ефеф) німецького виробництва надійно утримуватимуть двері у зачиненому положенні та контролюватимуть їх стан дистанційно. Дотягувачі від японського світового лідера RYOBI (риоби) стали надійною складовою для СКД та виконуватимуть функції збереження тепла та протипожежного захисту. Дотягувачі RYOBI (риоби) мають ресурс експлуатації, який дає змогу коректно працювати СКД тривалий час.
Основною метою встановити СКД було контролювати потік відвідувачів продакшну.
Запропоноване фахівцями Локсмайстер рішення якнайкраще підійшло для вирішення поставленого клієнтом завдання. Майстри магазину здійснили монтаж, необхідні налаштування та ввели СКД в експлуатацію.
Експерти з безпеки Локсмайстер завжди готові взятися за розробку найскладніших рішень для оселі, офісу або іншого об’єкту для досягнення безпеки та комфорту наших клієнтів.
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *