Фінська безпека за доступною ціною

Одним зі  світових лідерів з виробництва замків, систем замикання та скобяних виробів, та провідним розробником продуктів в області електромеханічних замкових технологій є фінська компанія   ASSA ABLOY.  А циліндри які виробляються даною компанією є лідерами на світовому ринку безпеки.

Сьогодні ми хочемо Вам розповісти про про лінійку циліндрів ABLOY Novel, які ввібрали в себе унікальні якості та характеристики притаманні продукції ABLOY  і при цьому є доступними за ціновою політикою. Замкові циліндри ABLOY® Novel мають систему захисту від зношування AWS (anti-wear system), та захищені (а також ключі і бланки ключів ) міжнародним патентом до 2027 р.  Даним циліндрам призначено клас безпеки –  Extra Security. Обираючи   ABLOY® Nove ви отримуєте  Надійний захист від зламу методом бампінга, відкриття відмичками та від несанкціонованого дублювання ключа,  захист від висвердлювання ( перший диск циліндра Abloy Novel із загартованої сталі), підсилений корпус платою із загартованої сталі.

На сайті-вітрині компанії  SPV lock.ua , ви можете обрати для себе циліндри ABLOY® Novel які відповідають вашим потребам та технічним характеристикам за доступною ціною. Крім того дані циліндри підлягають повному сервісу та перекодуванню в сертифікованих сервісних центрах мережі ЛоксМайстер які розташовані найближче до Вашого регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *