Замки для валіз і сумок від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – Ваш спокій у відпустці

Літо – найгарячіша пора відпусток. І більшість з нас під час відпустки, як правило, вирушає у подорож. Причому вирушаючи у подорож, ми неодмінно беремо багаж. Найкращий спосіб убезпечити свої речі під час подорожі – якісна валіза або сумка з замикаючими пристроями. Та що робити, якщо на багажі немає стаціонарного вбудованого замку, або наявний замок виконує скоріше декоративну функцію, аніж реально забезпечує захист? Найкращий вихід з даної ситуації – звернення в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Адже у нас в наявності – якісні навісні замки для валіз і сумок, здатні задовольнити найвибагливіших покупців, провідного світового виробника – компанії TOKOZ® (Чехія). Яскраві моделі прикрасять ваш багаж і створять по-справжньому чудовий настрій, який часто дуже потрібен в дорозі.

Представлені навісні замки для багажу TOKOZ® є двох типів: кодовий і циліндровий з «англійським» ключем. Перший закривається за допомогою кодової системи, другий – поворотом ключа.

В нашому локсмайстер-центрі представлені замки для багажу різного дизайну з різним розташуванням на корпусі запірного механізму. Корпуси наших замків мають різну форму: частіше це прямокутні моделі, та є пристрої і трапецієподібної форми, а кодові механізми можуть розташовуватися збоку, посередині або знизу корпусу, з різною висотою, шириною, ї діаметром дужки. Отже, кожен зможе обрати собі замок, що ідеально пасує саме до його валізи або сумки.

Ось і черова наша клієнтка, плануючи свою подорож під час відпустки, завітала в «ЛоксМайстер Київ-Центр» аби придбати надійний замок для багажу. Маючи негативний минулорічний досвід, коли її валіза була відчинена під час транспортування, вона не бажала повторення цієї прикрої ситуації. Тому після консультації з нашими фахівцями придбала замок для валізи TOKOZ® серії Emotion, відзначивши не лише його виняткові захисні властивості, а й чудовий сучасний дизайн.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» вкотре нагадують: краще попередити проблему, аніж потім боротися з її наслідками. Це повною мірою стосується й захисту багажу. Тож не дайте злодіям зіпсувати свою таку довгоочікувану відпустку. А ми Вам завжди допоможемо у питаннях ефективної безпеки. Звертайтесь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *