Фурнітура для міжкімнатних дверей від Abloy – довговічна та зручна.

Всім вже відомо про надсекретні та витривалі дверні циліндри від фінського виробника Abloy. Але розкажемо про іншу їхню продукцію, фурнітуру для міжкімнатних дверей. Наші люди звикли купувати ручки з пафосними дизайнами та кольорами не звертаючи на якість металів, якість заводського виконання та якість зовнішньої обробки (фарби). І вже через кілька місяців а то й тижнів, використання таких ручок в парі із замками під їх розміри аналогічних виробників, перетворюється в суцільний жах. Ручки провисають, зворотні пружини ламаються, механізм замка неприємно скрипить, та ще й фарба облазить. А найгірше, що як правило під дані розміри фурнітуру європейського виробника не підбереш, потрібно свердлити нові отвори.

Це все добре зрозумів наш постійний клієнт, що звернувся на днях. В нього була потреба підібрати на двоє міжкімнатних та одні туалетні двері замки та ручки виключно фірми Аблой. Так як він вже купував в нашому магазині 6 років тому ручки та замок Аблой на одні двері. І його вразила надійність та комфорт роботи даних виробів, за шість років ніяких нарікань: працюють тихо, безвідказно, свого вигляду не змінили.

Отже клієнт обрав:

Ручка дверна ABLOY POLARITA 16/001. 

Фурнітура для інтер’єрного застосування на роздільних щитках. Простий строгий дизайн ручок. Приємною несподіванкою для клієнта стало те, що компанія Abloy розробила антибактеріальне покриття – антимікробна фарба Abloy Active. ABLOY ACTIVE вбиває 99% найпоширеніших бактерій, а також ефективна у боротьбі з MRSA (метицилінрезистентний стафілокок). В умовах сьогодення, де різноманітні віруси все більше не дають нам спокійно жити, звичайно ж клієнт обрав ручки з таким покриттям.
Матеріал, з якого виготовлені ручки – цинковий сплав.

 

Замок врізний ABLOY DIN 2018.

Циліндровий замок ABLOY 2018 для внутрішніх дверей. Замикання – одним обертом ключа. Застосовується з фурнітурою фінського та DIN стандартів. Mіжцентрова відстань 72 мм. BackSet 45 мм.  Вихід ригеля – 14 мм. Реверсивна заскочка.  Сторонність – універсальний (правий/лівий).

 

 

 

Щиток ABLOY 005 WC та щиток ABLOY 016 PZ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *