ЯКІСНИЙ ДОТЯГУВАЧ НА ВХІДНІ ДВЕРІ

Дуже часто до нас звертаються замовники за порадою обрати якісний дотягувач на вхідні двері, тому що раніше придбані та встановлені надто часто псуються або навіть виходять з ладу за короткий час.

Перш за все треба звернути увагу на наступне. Двері будинку захищають внутрішнє приміщення від вулиці. Протягом дня дверні стулки постійно відкриваються, закриваються. Тому, фурнітура замки і особливо дотягувач на двері будинку повинні бути розраховані на інтенсивне навантаження, бути стійкими до перепаду температур, сильного морозу і підвищеної вологості.

Тому при виборі пристрою доведення для цих дверей рекомендуємо купити модель, яка розрахована працювати на безперебійну роботу в складних погодних умовах.Якщо встановити звичайний дотягувач, не розрахований на роботу за умові морозу, то при сильному зниженні температури масло в ньому стає дуже густим і дверна стулка починає закриватися вкрай повільно.

Оптимальна та коректна робота гідравлічного та морозостійкого дотягувала досягається завдяки особливостям його побудування. Всередині корпусу знаходяться пружина та поршень, заповненого синтетичним маслом, яке не замерзає. При відкриванні дверей відбувається стиснення пружини, а при закритті – випрямлення. Масло грає роль амортизатора. Плавне закриття дверей відбувається, завдяки його плавному перетіканню з одного відсіку в інший.

Крім того є декілька порад що до встановлення та налаштування дотягувача на вхідні двері будинку.

–    Щоб дотягувач працював на вхідних дверях без проблем довгий час, потрібно періодично проводити регулювання клапанів (не менше 2 разів на рік).

–    Встановлюйте додягувач з внутрішньої сторони дверей під’їзду. Це продовжить термін служби.

–    Не тримайте дверні стулки під’їзду у відкритому положенні. Це призводить до підвищення тиску всередині корпусу і зайвого навантаження на сальники, систему клапанів.

Якщо у вас є потреба вибору та встановлення якісного дотягувача на будь-які двері, звертайтеся до магазину «ЛоксМайстер на Подолі». Фахівці порадять оптимальну модель беручи до уваги особливості конструкції ваших дверей та умови експлуатації дотягувача. Наші майстри якісно його встановлять та налаштують до роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *