«Галицький ЛоксМайстер» налагоджує співпрацю з ОСББ

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, або ОСББ — новий для України формат управління спільним майном у будинку, який активно розвивається останнім часом. Мережа магазинів «ЛоксМайстер» не стоїть осторонь цих процесів, а системно та наполегливо розвиває співпрацю з ОСББ, пропонуючи найкращі замкові рішення  провідних світових виробників продукції безпеки, серед яких: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®

Наочним прикладом ефективної співпраці є магазин «Галицький ЛоксМайстер» – провідний локсмайстер-центр м. Львова, який активно працює над налагодженням співпраці з об’єктами ОСББ та вже має перші відмінні результати цієї роботи.
 
ОСББ по вул. Дорошенка 45 звернулося в магазин «Галицький ЛоксМайстер» з пропозицією обладнати вхідні двері у під’їзд якісним та надійним дотягувачем, адже китайські попередники починали жахливо гримати вже за місяць, що викликало дискомфорт для мешканців 1-го поверху.
 
Найкраще рішення в цьому випадку – встановлення продукції японської корпорації RYOBI® – світового лідера з виробництва дотягувачів. Тому спеціалісти магазину «Галицький ЛоксМайстер», всебічно проконсультувавши клієнта щодо переваг дотягувачів RYOBI® D-1554 UNIV , здійснили також продаж та встановлення продукції цього всесвітньо відомого бренду.  
 
 
RYOBI® (ріобі) – міжнародна корпорація,   головним напрямом роботи є виробництво продукції за технологією прецизійного алюмінієвого лиття під високим тиском. Інноваційні технології виробництва, які застосовує RYOBI®, дали змогу компанії стати світовим лідером за обсягами виробництва та продажів дверних дотягувачів.
 
У виробництві дверних дотягувачів RYOBI® використовуються досконалі технології литва і високоточні механічні компоненти. За технічними характеристиками і дизайном дотягувачі RYOBI® є кращим рішенням для дверей – як корпоративних, так і приватних об’єктів. Дотягувачі RYOBI® надійні, розраховані на тривалий термін експлуатації. Як і вся продукція японського підприємства, дотягувачі є найкращим втіленням якості, ергономічності і дизайну.
 
 
 Надійність і довіра клієнтів з усього світу;
 Досконалий дизайн для будь-якого інтер’єру;
 Неперевершена японська якість.
  
Дотягувач для внутрішніх та зовнішніх дверей RYOBI® D-1554 UNIV –  надійне рішення для дверей вагою до 80 кг, основні переваги якого:
 Японське виробництво;
 Регулювання початкової та кінцевої швидкостей закриття;
 Ресурс експлуатації: 1 000 000 циклів;
 Робоча температура: -20°С…+45°С;
 Різні варіанти кольорового виконання.
 

З якісним японським дотягувачем для внутрішніх та зовнішніх дверей RYOBI® D-1554 UNIV члени ОСББ можуть бути впевнені у тому, що вхідні двері будуть надійно закриватися, не створюючи жодних проблем мешканцям будинку. 

А фахівці магазину «Галицький ЛоксМайстер» у разі потреби також готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *