Галицький ЛоксМайстер продовжує співпрацю з МакДональдз

Мережа магазинів з монтажем ЛокМайстер продовжує співпрацювати з мережею ресторанів швидкого харчування МакДональдз.
 
Наприкінці 2012 року локсмайстри львівського магазину здійснили продаж та встановлення замків, фурнітури та циліндрів на три заклади всесвітньовідомої мережі ресторанів. Зокрема, до майстер-систем МакДональдз було інтегровано циліндри MUL-T-LOCK 7х7 (мультилок сім на сім), встановлено замки ABLOY 4292 BS 55/72 (аблой) та ABLOY 4241 L BS 55/78 (аблой) та фурнітуру ROSTEX URAN (ростекс).
 
 
У МакДональдз завжди ретельно стежать за якістю будь якої ланки, що забезпечує бізнес-процес. Тож питання безпеки всесвітня мережа також довіряє виключно професіоналам. Мережа магазинів ЛоксМайстер обслуговує ресторани МакДональдз у різних містах України.
Замки та циліндри, дотягувачі та контролери, побудова систем контролю доступу – за роки співпраці з МакДональдз у приміщеннях встановлювали продукцію та вирішували найрізноманітніші завдання з організації механічної безпеки об’єкта.
 
 
Ми намагаємось максимально задовольнити вимоги до безпеки нашого Клієнта – завжди пропонуємо якісну продукцію, забезпечуємо її своєчасне обслуговування та готові гнучко реагувати на будь-які побажання. Щиро вдячні МакДональдз за багаторічну довіру та гарантуємо підтримувати високий рівень якості і у подальшому.
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *