Гастролери з Молдови оббирали квартири за десять хвилин

Сезон відпусток – у розпалі. А разом з ним – і сезон квартирних крадіжок. Цьогоріч до «сезонних робіт» долучилися не тільки вітчизняні крадії, але й іноземці.

Про ряд крадіжок, вчинених громадянами Молдови, пишуть на сайті kriminal.tv: «Арештом у Житомирської області закінчився вояж двох громадян Молдови, які вирішили крадіжкою поправити своє матеріальне становище. Чоловіки встигли обібрати майже три десятки квартир, поки потрапили до рук правоохоронців. З житла вони виносили тільки золото і гроші, техніку не брали.

– Підійшла до дверей і побачила, що в мене поламана ручка, вм’ятина якась на дверях залишилася. Заглянула в вічко і помітила, що у коридорі ввімкнено світло, хоча точно пам’ятала, що вимикала його перед відходом, – говорить одна з постраждалих Вікторія».

Як зазначає kriminal.tv, зловмисників швидко затримали. У них вилучили так звані фомки, якими вони зламували двері. Виявилось, що зловмисники на батьківщині набрали кредитів і приїхали до України, аби у такий спосіб поправити матеріальне становище.

А тепер – увага:

«Злодії вибирали двері з простими замками. Дзвонили, і якщо ніхто не відкривав – зламували двері і проникали в житло. Обібрати квартиру встигали за десять хвилин».

Вражає? Сподіваємось, що Ви не потрапили до числа тих, кого обікрали. Зловмисників затримали, проте таких «гастролерів» – тисячі. І не виключено, що наступним зламають дешевий замок у Вашій квартирі. Цьому можна і потрібно запобігти. Встановіть якісні замки, захистить їх броненакладками, – у будь якому випадку комплекс елементарних заходів безпеки для вхідних дверей коштуватиме дешевше, ніж вкрадене майно та знівечені нерви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *