Увага! Кількість квартирних крадіжок зросла на 72%

Генеральний прокурор України Олександр Медведько заявив, що в країні спостерігається стійка тенденція до зниження кількості тяжких злочинів, але при цьому зросла кількість крадіжок. Про це він сказав під час засідання колегії Генпрокуратури.

"Аналіз стану злочинності свідчить про постійну тенденцію до зниження рівня переважної більшості злочинів у державі", – заявив він.

За словами генпрокурора, йдеться про зменшення кількості найбільш небезпечних злочинів: навмисних вбивств, випадків нанесення тяжких тілесних ушкоджень та розбоїв.

"Особливо тяжких злочинів зареєстровано на 11% менше. Поліпшилося розкриття практично всіх зазначених дій, за винятком грабежів", – зауважив Медведько.

"Водночас, ми реально оцінюємо ситуацію і чітко бачимо насущні проблеми, які вимагають невідкладного втручання", – наголосив генпрокурор.

Він повідомив, що в 2,5 рази зросла кількість зареєстрованих крадіжок, а рівень їх розкриття знизився. Крім того, за словами генпрокурора, за півроку на 38% більше скоєно також тяжких злочинів.

"Показові дані щодо динаміки окремих видів крадіжок. Так, кількість крадіжок з дач і садових будинків зросла майже в чотири рази. Удвічі більше зареєстровано крадіжок з кишень, у пасажирів, з автомобілів, поїздів, баз і магазинів. На 72% більше зареєстровано крадіжок з квартир, що особливо нас турбує", – сказав генпрокурор.

Також Медведько повідомив, що в Херсонській області скоєно на 340% більше злочинів, ніж минулого року, у Чернігівській – на 140%, в Криму – на 190%, а в Тернопільській області за півроку скоєно вдвічі більше злочинів, ніж у 2009 році.

 

За матерiалами УНІАН
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *