Генеральна прокуратура України – новий кліент «ЛоксМайстра на Подолі»!

Співпраця з державними установами є невід’ємним та важливим напрямом роботи мережі магазинів «ЛоксМайстер». Державні установи, як і представники корпоративного сегменту, потребують забезпечення належного рівня безпеки та захищеності, що в повній мірі можна реалізувати за допомогою наявної в асортименті мережі «ЛоксМайстер» продукції провідних світових виробників: ABLOY®, MUL-T-LOCK®, ROSTEX®, RYOBI®, ESETY®, KNOCK N’LOCK® тощо.
 
Важливо і те, що уся продукція є сертифікованою та офіційно представлена в Україні, а отже, забезпечується не лише гарантійним, а й післягарантійним обслуговуванням. А кожен локсмайстер-центр, в свою чергу, не лише здійснює продаж, а й надає повний спектр послуг з монтажу, налаштування та обслуговування продукції безпеки. Усі ці фактори спонукають представників корпоративного сегменту, і зокрема, державні установи, до плідної взаємовигідної співпраці. Ось і нещодавно черговим клієнтом мережі «ЛоксМайстер» з числа державних установ стала Генеральна прокуратура України, яка звернулася до фахівців магазину «ЛоксМайстер на Подолі» (м. Київ) з проханням обладнати системою контрою доступу один з кабінетів установи. 
 
Системи контролю доступу забезпечують ряд переваг. Передусім, це зручність використання та додатковий рівень безпеки, що є вкрай важливим для співробітників ГПУ. Тому фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі», після ретельного вивчення особливостей об’єкта, запропонували СКД на базі антивандального контролера ROSSLARE® AC-S43 (Ізраїль).
 
 
 
Для ефективної роботи СКД було запропоновано також додати електромеханічну защіпку EFF EFF® E7R (Німеччина) і накладний дотягувач RYOBI® 8803 UNIV (Японія) в обробці Dark Bronze. Після погодження з представниками ГПУ дана продукція безпеки була оперативно встановлена.
 
ROSSLARE (Ізраїль) – відомий світовий бренд, що об’єднує цілу лінійку продуктів з безпеки, зокрема, зчитувачі та контролери, здатні керувати робочими елементами, такими як електромеханічні замки, електромагніти та електромеханічні защіпки.
Автономний антивандальний контролер ROSSLARE® AC-S43 – пристрій, що об’єднує властивості контролера і кодової клавіатури, забезпечуючи вхід у приміщення за кодом. ROSSLARE® AC-S43 є ефективним рішенням за співвідношенням «ціна-якість» та забезпечує зручність і гнучкість функціонування об’єкта, а герметичний антивандальний корпус та п’єзокнопки, що працюють в широкому діапазоні робочих температур (-32…+63°С) забезпечують функціонування контролера в будь-яких умовах для великої кількості користувачів – до 500.
 

Німецька компанія EFF EFF® – лідер з виробництва електромеханічних защіпок.  Завдяки високій якості та безпечності продукції, компанія перетворилась на провідний світовий бренд  на ринку пристроїв електромеханічного замикання і зараз її асортимент налічує понад 5000 найменувань електромеханічних защіпок, замків, накладок і дверної фурнітури, пристроїв для систем контролю доступу та дверей евакуаційних виходів, представлений  у понад 75-ти країнах світу, в тому числі і в Україні.
EFF EFF® E7R – електромеханічні защіпки економсерії. Завдяки симетричній конструкції, невисокій ціні та нескладному монтажу, вони призначені для застосування в різних типах стандартних дверей. 
 
RYOBI® (ріобі) – міжнародна корпорація зі штаб-квартирою у Японії, головним напрямом роботи якої є виробництво продукції за технологією прецизійного алюмінієвого лиття під високим тиском. Інноваційні технології виробництва, які застосовує RYOBI®, дали змогу компанії стати світовим лідером за обсягами виробництва та продажів дверних дотягувачів.
   
Дотягувач для внутрішніх дверей RYOBI® 8803 UNIV – високонадійне рішення, серед основних переваг якого:
Японське виробництво;
Регулювання початкової та кінцевої швидкостей закриття; 
Ресурс експлуатації: 500 000 циклів; 
► Робоча температура: -20°С…+45°С. 
  
 
Отже, тепер співробітники ГПУ мають змогу не лише комфортно, а й безпечно керувати доступом, а  «ЛоксМайстер на Подолі», в свою чергу, сподівається, що співробітництво і надалі буде успішним та плодотворним. А у разі потреби, наші фахівці завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, виготовлення ключів, перекодування замків, тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *