Накладні електромеханічні замки VIRO – надійний захист воріт та хвірток

Якщо Вам треба надійно захистити та керувати доступом воріт чи хвірток, розташованих ззовні, Вас неодмінно зацікавлять накладні електромеханічні замки провідного італійського виробника, що спеціалізується на розробці та виробництві продукції безпеки як для приватних, так і для корпоративних об’єктів – компанії VIRO, нещодавно представлені в «ЛоксМайстер Київ-Центр». 
Завдяки широкій лінійці наявних модифікацій, вони можуть бути встановлені  на різноманітні за конструкцією та принципом відчинення ворота та хвіртки.

В «ЛоксМайстер Київ-Центр» доступні для замовлення наступні моделі накладних електромеханічних замків VIRO:

– VIRO V06 – компактний замок з відкидним ригелем з нержавіючої сталі для механічних або автоматичних дверей, воріт та хвірток, які відчиняються всередину. Механізм замка запатентований VIRO.  Ідеальний варіант у випадку обмеженого місця для встановлення. 

– VIRO V90 – замок з відкидним ригелем з нержавіючої сталі для механічних або автоматичних дверей, воріт (одно- та двостулкових) та хвірток зі стандартною або широкою рамою, які відчиняються назовні. Механізм замка запатентований VIRO.

– VIRO V97 – замок з внутрішньою кнопкою виходу для внутрішніх та зовнішніх металевих дверей, вуличних брам та хвірток (переважно  пішохідних), які відчиняються всередину. Може бути встановлений замість існуючого аналогу без додаткових отворів та зі зворотною планкою від старого замка.

– VIRO V09 – замок для автоматичних відкотних та механічних розсувних воріт типових об’єктів – промислових, продуктових та овочевих складів, баз, паркінгів та  інших об’єктів, на території яких зберігаються привабливі для зловмисників товарно-матеріальні цінності або розташовується автопарк транспортних засобів. Обладнаний унікальним механізмом замикання з шипом гарпунного типу.

На відміну від більш дешевих азійських аналогів замки VIRO мають рід незаперечних переваг:

– В замках VIRO використається подвійна електромагнітна котушка соленоїда (в “азійських” аналогах котушка одиночна), яка рівномірно розподіляє навантаження на замок та забезпечує високу надійність та довговічність роботи;

– Всі компоненти замків VIRO вироблені з оцинкованої сталі (для версій з кнопкою – оцинковані та пофарбовані) на відміну від “азійських” замків, в яких корпус та кришка виготовлені з хромованої сталі, а внутрішні компоненти взагалі не оброблені  


– За отворами для кріплення замки VIRO сумісні з усіма наявними на ринку замками з розмірами 94×80 мм. 

Для придбання накладних електромеханічних замків VIRO звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *