Griffon – птах високого польоту або як варто захищати дійсно цінні речі.

Загальновідомо, що дуже цінні речі потребують особливого підходу щодо їх захисту. Адже чим дорожчою є річ, тим більш надійного захисту вона потребує. В цьому сенсі ювелірні вироби – це особливий продукт, що вимагає відповідного підходу до його захисту. І на щастя, завдяки наявним в нашому асортименті продуктам, впоратися з таким завданням фахівцям «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 цілком можливо.

Тож коли до нас звернулася клієнтка із проханням запропонувати надійну систему захисту для ювелірних виробів, наші фахівці мали перевірене рішення – спеціальний сейф для зберігання ювелірних виробів.

Після консультацій з нашими фахівцями клієнтка доволі швидко визначився та вирішила придбати спеціальний вогнезламостійкий сейф для ювелірних прикрас TM Griffon CL II.50.Е CREAM Jewelry знаного вітчизняного виробника – компанії ПАРИТЕТ-К, яка високою якістю та оптимальною ціною чудово зарекомендувала себе на українському та світовому ринку засобів безпеки.

Вогнезламостійкі сейфи TM Griffon серії CL II сертифіковані згідно другого класу по ДСТУ EN 1143-1 і мають товщину захисного шару – 40 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P по ДСТУ EN 15659. Сейф вогнезламостійкий CL II.50.Е CREAM – експериментальна модель серії CL, яка чудово зарекомендувала себе на ринку засобів безпеки.

Ключові особливості сейфів серії CL II CREAM – оригінальний кремовий колір фарбування, наповнення їх стінок фортифікаційним бетоном, що дозволяє в багато разів збільшити ступінь безпеки і підвищити рівень захищеності від можливого зламу та ригельна система. Сейф CL II.50.Е CREAM Jewelry укомплектований сертифікованим електронним кодовим сейфовим замком M-LOCKS (Нідерланди) і німецькою термострічкою BASF.

Сейф вогнезламостійкий CL II.50.Е CREAM Jewelry – високоякісна модель серії CL, призначена для зберігання ювелірних прикрас і коштовностей. Завдяки тому що дана модель сейфу укомплектовано висувними ящиками, він є дуже зручним для зберігання різноманітних ювелірних прикрас. А це було одним з ключових пріоритетів нашої клієнтки.

Тож вище зазначена модель сейфу була відразу замовлена у виробництво, а після виготовлення – успішно доставлена і встановлена. Тож тепер наша нова клієнтка радіє з того, що усі її прикраси надійно захищені, а у разі потреби фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» завжди готові прийти на допомогу.

Захистити цінності просто: звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська,48. Ми знаємо, як зробити це швидко, якісно та надійно!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *