Контроль доступу та облік робочого часу на виробництві.

“Локсмайстер Буковина” здійснив монтаж чергової СКД на місцевому виробництві ковбасних виробів “Sausege Factory”, що на території ТЦ “Добробут”. Недавно збудоване приміщення, яке включає виробництво та приготування м’ясної продукції, зберігання її в холодильних приміщеннях а також продаж в торговому залі. Всі ці різнопланові зали знаходяться під одним дахом і їх розділяють двері різного формату. Окрім того, між ними переміщуються продавці, постачальники, заготівельники, комірники і інші. І звісно, що ніхто не буде кожен раз зачиняти двері на ключ. Тому, технічним завданням було упорядочити цей рух плюс здійснювати облік робочого часу.

Було встановлено наступні пристрої:

Електромагнітні замки YLI YM-350TLED 12/24В з силою утримання 350 кг. з різними кронштейнами відповідно до конструкції дверей.

Електронні контролери ROSSLARE AC-115 мережеві внутрішні.  Недороге рішення для застосування на невеликих об’єктах, де необхідно організувати мережеву систему контролю доступу з кількістю дверей до восьми. Дозволяє реалізувати контроль робочого часу персоналу без додаткового програмного забезпечення.

Електронний зчитувач ROSSLARE AY-C12 внутрішній. Зчитувач безконтактних карт для застосування всередині та ззовні приміщень разом з контролерами ROSSLARE® АС-015.

Кнопки виходу YLI PBK-815. Кнопка виходу накладного монтажу в корпусі з нержавіючої сталі.

Змонтована система дозволяє через встановлене програмне забезпечення на будь який Windows, за попередньо виданим логіном та паролем:

  • надавати та забирати доступ працівникам до конкретних дверей, а також у певні години чи дні;
  • формувати звіт подій відкривання/закривання по кожній з дверей у часовому графіку;
  • формувати звіт подій відкривання/закривання по кожному з працівників у часовому графіку;
  • вхід в приміщення ззовні дозволений лише з карткою працівника, а також за кодом;
  • в будь-який момент повністю заблокувати двері чи навпаки – здійснити перехід на режим вільного проходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *