Griffon WL.1716.K – надійний охоронець домашніх цінностей

У всі часи для людей актуальним є вирішення проблеми надійного зберігання особистих цінностей. На що тільки не йшли люди, аби уберегти від викрадення своє майно: ховали особисті речі під матрац, в місцях для зберігання білизни, замуровували в стіни, закопували в землю, тощо. І дуже часто, з різних причин, людина, яка ховала особисті речі, забувала місце схованки. Все змінилося лише з появою сейфів, основне призначення яких – зберігання особистих цінностей.  

Сейфи для зберігання цінних речей вже давно стали непомітним, але обов’язковим елементом інтер’єру кожного кабінету вдома або на роботі. Цінні папери, гроші, дорогоцінності та зброю прийнято класти у сейф не тому, що це модно, а тому, що це дійсно їх зберігає.
 
В мережі магазинів «ЛоксМайстер» представлено широкий асортимент сейфів різноманітного призначення: зламостійкі, вогнезламостійкі, вогнестійкі, меблеві, вбудовані, для зброї, різних за габаритами, конструктивним особливостями та ціною, що дозволяє задовольнити потреби усіх категорій клієнтів.
 
 
Тому коли до магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ) звернувся клієнт з проханням підібрати якісний та надійний сейф для зберігання особистих цінностей, наші фахівці одразу запропонували сейф відомого українського виробника – компанії «Паритет-К» – модель Griffon WL.1716.K. Даний сейф вбудовується у стіну, що дозволяє при монтажі залити його бетоном та в подальшому сховати за будь-які конструкції.
 
Компанія ПАРИТЕТ-К – знаний український виробник сейфів для банків і приватного сектору. Інноваційні технології виробництва разом із застосуванням лазерної порізки металу дозволяють випускати широкий асортиментний ряд високоякісних сейфів, архівних шаф та іншої продукції безпеки, що призначена для монтажу в меблях та стінах, офісного використання. Сейфи укомплектовані надійними сертифікованими механічними та/або електронно-кодовими замками виробництва Німеччини та США.
 
Сейфи серії WL (wall light) – вбудовані стінні полегшені сейфи з сучасним дизайном, прості і надійні в експлуатації, обладнані анкерним кріпленням.
  
Сейф WL.1716.K має наступні особливості:
 Товщина металу дверей – 8 мм;
 Спеціальна арматура для надійного кріплення сейфа у стіну;
 Два сталевих ригеля;
 Вага 6 кг;
 Об’єм 3.5 л;;
 Ключовий замок SS 106.
  
Завдяки компактним розмірам та невеликій вазі, встановлення сейфу WL.1716.K  не склало труднощів, а клієнт лишився повністю задоволений як обраним сейфом, так і оперативністю та якістю монтажу придбаної продукції.
 
 
Фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» завжди готові враховувати усі потреби клієнтів, надаючи, окрім безпосереднього продажу, повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п..
  
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *