Як захистити профільні вікна та двері

І взагалі, чи потрібно це робити? Захищати профільні двері та вікна треба. З таким питанням до нас часто звертаються клієнти – власники приватних господарств  або перших поверхів  багатоквартирних будинків. Профільні конструкції ( метало-пластик або алюміній) мають великі скляні поверхні – і цей фактор ризику часто зводить нанівець спроби серйозного захисту.Локсмайстер рекомендує встановлювати на вікна та двері профільні замки, які мають свої специфічні розмірі, адаптовані під профіль ? наприклад Сантос ( Santos) виробництва Португалія. Важливо не забувати про установку якісного циліндру, який захистить двері або вікно від несанкціонованого проникнення але обов»язково у комплекті  захbсною накладкою.

Вибрати захисну фурнітуру для профільних конструкцій можливо серед модельного ряду чеського виробника  Ростекс ( Rostex) або італійського Дізек(Disec)
Окремої  уваги заслуговує замок який можна встановлювати як на двері так і на захисну ролету. Це багато направлений замок М 500 виробництва Есеті

Локсмайстер на Подолі пропонує різні рішення мета яких- одна захистити примшщення від несанкційного проникнення, для цього необхідно виконувати прості правила безпеки, бути уважним щодо того що діється навкоkо будівлі та залучати фахівців своєї справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *