Комплексне посилення безпеки починається з магазину «ЛоксМайстер»

 Доволі часто в магазини мережі «ЛоксМайстер» звертаються існуючі клієнти, які вже декілька років тому купували у нас замкову продукцію, з проханням посилити безпеку існуючих дверей. Адже часи зараз неспокійні, тому і виникає закономірне бажання підвищити рівень безпеки, встановивши більш якісні замки, циліндри та фурнітуру. 

Зокрема, нещодавно з подібним запитом до магазину «ЛоксМайстер на Печерську» (м. Київ) звернувся наш давній клієнт. Після виїзду на об’єкт та докладної консультації фахівці магазину запропонували посилити існуючі двері виробництва компанії «Новый мир» шляхом установки комплексного рішення,  а саме: замінити встановлений замковй циліндр MUL-T-LOCK® 7×7 на більш якісний ABLOY® Protec2, а також додатково посилити конструкцію шляхом заміни броненакладки на більш стійку,  врізного типу броненакладку виробництва італійської компанії DiSec® моделі SFERIK BLINDO RB42 DIN_OVAL. Таке рішення відповідає усім сучасним вимогам щодо забезпечення безпеки, є надійним та якісним.
 
 
Чому потрібні  комплексні рішення безпеки? Це концепція, яка надає найбільш раціональні та функціональні рішення для отримання максимальної безпеки вхідних дверей. Суть даного підходу полягає в комплексному використанні ряду продуктів: практично завжди це: циліндр, замок, фурнітура.
 
ABLOY® Protec2 – останнє покоління унікального циліндра ABLOY® з обертовими дисками. Замковий циліндр ABLOY® Protec2 є надзвичайно надійним і довговічним завдяки поліпшеному дизайну і високоточному виробництву. Унікальна запатентована технологія обертових дисків забезпечує плавну і надійну роботу в будь-яких умовах експлуатації. Нові запатентовані частини ключів і циліндрів мають міжнародний патент до 2031 року. ABLOY® Protec2 відповідає і навіть перевищує вимоги міжнародних, національних і спеціальних клієнтських стандартів. 
 
У системах ABLOY® Protec2 різні продукти можуть бути об’єднані в єдину систему «Майстер-ключ» і всі ці замки можуть відкриватися одним ключем. Це суттєво спрощує систему контролю над видачею ключів. 1,97 млрд. комбінацій ключа забезпечують можливість створення систем «Майстер ключ» будь-якої складності.
 
ABLOY® Protec2 може бути інтегрований з електромеханічної інтелектуальною технологією CLIQ.  Це новітня технологія замків, яка поєднує найкращі механічні і електронні рішення та має найвищий рівень захищеності шифрування. 
 
 
CLIQ є гнучкою а безпечно керованою системою, що включає обмеження доступу в межах заданих тимчасових інтервалів. Ключ і циліндр ведуть і записують журнал використання. Технологія CLIQ піднімає рівень безпеки Ваших замків на абсолютно новий якісний рівень.
 
Захисні протектори DiSec® завдяки ефектному вигляду вигідно доповнять дизайн вхідних дверей. Характерною особливістю протекторів DiSec® серії Sferik є сферична форма корпусу, яка унеможливлює злам трубою. Наступна особливість – всі протектори DiSec® є врізиними, тобто монтуються не на полотно, а безпосередньо на корпус замка. Протектор монтується із внутрішнього боку масивними болтами М8, що проходять крізь корпус замка і створюють монолітну конструкцію всередині дверного полотна. Крім того, ззовні протектора є шайба, що обертається і захищає циліндр від висвердлювання – достатньо поширеного способу зламу. 
 
 
Залежно від моделі, протектори DiSec® мають додаткові рішення: карбідні стержні, кульки та ребристу поверхню корпусу, що захищає від висвердлювання та масивне суцільне кільце навколо корпусу – від виламування відповідно.
 
Встановлення комплексного рішення було оперативно здійснене фахівцями магазину «ЛоксМайстер на Печерську», які володіють усіма необхідними навичками та інструментами, а також мають великий досвід виконання різнопланових робіт з встановлення і ремонту продукції безпеки. Багаторічний досвід і товарно-матеріальна база мережі «ЛоксМайстер» дозволяє індивідуально підходити до кожного конкретного клієнта і підбирати найбільш вигідні та нестандартні рішення.
 

 

В підсумку, ми отримали ще одного задоволеного «нового старого» клієнта, а наші фахівці радять не зволікати, а покращувати безпеку дверей вже зараз, адже рішення, встановлені 5-10 років тому, вже не в повній мірі відповідають сучасним вимогам безпеки, тому потребують удосконалення, яке краще довірити досвідченим фахівцям мережі «ЛоксМайстер».
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *