Гарячий Mul-T-Lock Classic

Є дуже гаряча новина!!!

У Нас в мережі розпродаж циліндрів MUL-T-LOCK Classic з класом безпеки High Security!!!

Неймовірно низькі ціни!!!

У Вас з’явилася унікальна можливість придбати високосекретний із захистом від злому циліндр за небувало низькою ціною! Що він з себе представляє?

Технологія “телескопічних пінів” реалізована в циліндрі Mul-T-Lock Classic є основною для високосекретних механізмів. Принцип цієї технології полягає в тому, що пін циліндра має конструкцію по своєму виду що нагадує телескоп, тобто усередині зовнішнього піна є циліндрична порожнина в якій розміщений внутрішній незалежний пін. Цей принцип дозволяє на одній осьовій лінії виставляти дві різні глибини. У конструкції циліндра Mul-T-Lock Classic є присутніми п’ять пар телескопічних пінів, що дозволяє досягти найвищого рівня секретності.

Матеріал з якого виготовлені піни циліндра і ключі – нікель-серебряний сплав, який завдяки своїм якостям дозволяє досягти високого рівня зносостійкості, а так само захищає від корозії. Зносостійкість при обертанні плуга в корпусі циліндра забезпечується за рахунок “сфероїдної технології”, що зменшує площу зіткнення елементів і утворює канали для виведення пилу і вологи.

Циліндр Mul-T-Lock Classic разом з високою секретністю має набір конструктивних елементів і особливостей, що забезпечують високий рівень захисту від різних видів розкриття і злому. У корпус циліндра на фронтальних частинах впресовані хром-ванадієві захисні штифти, що затрудняють висвердлювання верхньої частини пінових пар і пружинні елементи також пластина яка захищає від перелому циліндра навпіл. Захист від звертки циліндра Mul-T-Lock Classic досягається за рахунок великого діаметру телескопічних пінів і спеціального піна з хром-ванадієвого сплаву. Циліндр пройшов випробування 750 000 циклів відмикання/замикання.

На приклад: Циліндр Mul-T-Lock Classic 40х40   ціна 547,20 грн.(коштував 2890,80 грн.);

циліндр Mul-T-Lock Classic 35х45 – 662,40 грн.(2271,60 грн.) або

циліндр Mul-T-Lock Classic 40х50 – 512,40 грн.(2556,00 грн.)…

Не відкладайте на потім звертайтеся вже! Розпродається уся лінійка, але запаси обмежені.

Завжди раді Вас бачити у Нас в магазині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *