Захисні решітки від «ЛоксМайстер Київ-Центр»: якісно, надійно, безпечно!

Захист вікон та усіх отворів у стінах, включаючи дверні, є необхідним і важливим елементом комплексної системи безпеки. Причому актуальним це є як для приватних приміщень, так і корпоративних клієнтів. Останнім – особливо. Адже додаткового захисту потребують не лише зовнішні отвори, а й внутрішні приміщення.

В цих умовах встановлення високоякісних захисних решіток, що практично унеможливлює несанкціоноване проникнення – практично єдине ефективне та відносно недороге рішення.

В асортименті «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 представлені розсувні сталеві решітки від компанії ShikMETAL – високоякісна сучасна розробка від провідного українського виробника цієї продукції, що добре пасує до будь-яких вікон та отворів.

Тому коли черговий наш клієнт, представник одного з банків, звернувся по допомогу для додаткового захисту приміщення серверної під час карантину, наші фахівці після ознайомлення з особливостями об’єкту, відразу ж запрпонували встановити захисні решітки на вхід до серверної.

Ми рекомендуємо решітки ShikMETAL (ШикМетал), тому що вони:

– виготовляються з якісних матеріалів з дотриманням усіх стандартів, що підтверджується усіма відповідними сертифікатами;

– захищені від підробки серійним номером;

– відповідають вимогам ДСО та нормам пожежної безпеки, не перешкоджають евакуації у разі виникнення джерела займання вогню у приміщенні, не запалюються;00

– мають оптимальне співвідношення ціна/якість та сучасний дизайн.

Важливо, що усі решітки виготовляються індивідуально під вимоги конкретного об’єкта, встановлюються всередині приміщень навіть після вже зробленого ремонту, практичні (адже решітки не тільки розсуваються, а ще й повертаються в прорізі на будь-який кут і бік, не забираючи простір та світло у кімнаті), а гама кольорів на будь-який смак гарантує, що вони відмінно впишуться в будь-який інтер’єр.

Отже, після погодження з клієнтом та здійснення усіх необхідних вимірів, решітки були замовлені у виробника, а після виготвлення – успішно встановлені.

Клієнт залишився повністю задоволеним, адже отримав дійсно ефективне та відносно недороге рішення, яке навіть в сьогоднішніх непростих умовах було успішно виконане.

Фахівці нашого «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 завжи готові допомогти та вирішити завдання будь-якого рівня складності. До ваших послуг: усі необхідні консультації щодо побудови ефективної системи безпеки, підбір найкращої продукції виходячи з наявного бюджету, виконання усіх необхідних вимірів, монтаж, налаштування та необхідне сервісне обслуговування. Звертайтесь, ми завжди раді допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *