Готельні замки від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – якість та надійність без жодних компромісів!

Не дивлячись на карантинні обмеження, вітчизняні готелі не лише продовжують працювати, а й роблять усе можливе, аби підтримувати свої заклади в належному стані. І якісні сучасні готельні замки на дверях номерів, поряд з вишуканим дизайном інтер’єру та смачною кухнею – одна з «візитівок» цього високого рівня.

Тож не дивно, що кількість клієнтів даного сегменту протягом останніх місяців не лише не зменшується, а й має сталу тенденцію до зростання. І недалекі вже новорічні свята цьому активно сприяють.

Ось і черговий наш клієнт, представник одного з багатозіркових готелей м. Києва, звернувся до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 із проханням напередодні новорічних та різдвяних свят замінити замки на кількох номерах готелю, що працювали не завжди коректно.

Тож після всебічних консультацій та ознайомлення з особливостями дверей та наявних замків номерного фонду готелю фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» запропонували найкраще рішення – іспанські готельні замки TESA® Donna SmartAir.
Зазначимо, що компанія TESA® – це світовий лідер в розробці, виробництві та супроводженні систем електронних карткових замків та електронних гостьових сейфів. Продукція TESA® — це іспанська якість та надійність європейського рівня, яка завдяки унікальним рішенням та гнучкості побудови є універсальною та може бути використана як для обладнання номерного фонду, так і для службової частини готелю.

Електронні замки TESA® Donna SmartAir – це замки, виконані в традиційному дизайні, що працюють з проксіміті-картами за безконтактною технологією ідентифікації 13.56 мГц RFID. Замок Donna SmartAir має кишеньку, в якій можна розмістити логотип готелю.

TESA® Donna SmartAir забезпечує наступні переваги:
– Бездротова установка. Живлення замку здійснюється від стандартних батарей;
– Ідентифікаційним безконтактним носієм може бути як пластикова карта, так і інші типи носіїв – брелок, браслет, годинник і т.ін. ;
– Акумуляторна батарея знаходиться із зовнішнього боку замку, що дозволяє проводити заміну батарейок без турбування гостей. Термін роботи одного комплекту батарей – 3-4 роки;
– Коли замок закритий, зовнішня ручка вільно провертається, що унеможливлює силове відкриття та поломку елементів замка;
– Можлива установка механічного циліндра для аварійного відкривання дверей;
– Різні варіанти обробки та дизайну ручок замка DONNA, що дозволяє гармонійно вписати його до інтер’єру готеля.

Тож після затвердження клієнтом ці чудові іспанські електронні замки були оперативно встановлені фахівцями нашого «ЛоксМайстер Київ-Центр». А клієнт подякував нашим майстрам за швидкість та увагу до дрібниць і, в свою чергу, зазначив, що високоефективні електронні замки TESA® Donna SmartAir від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – це справжня якість та надійність без жодних компромісів, з чим ми повністю згодні та запрошуємо усіх переконатися у справедливості цього!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *