Оновіть захист Ваших дверей до Європейського рівня.

Доброго дня!

В асортименті нашого магазину Локсмайстер Буковина, є циліндри (личинки, вставки, сердечники, серцевини), які підлягають сервісу та мають функцію EMERGENCY. EMERGENCY – це функція, яка позволяє відкрити двері тоді, коли із середини ключ провернутий у циліндрі. Дана функція є дуже популярна в Європі і найбільше стає в нагоді тим, у кого проживають діти та люди похилого віку. Серед таких циліндрів, які мають таку функцію та підлягають сервісу, представляємо Вам виробника MUL-T-LOCK.

Перший представник даного виробника – це MUL-T-LOCK Integrator.

MUL-T-LOCK Integrator – це бюджетна серія даного виробника, класу High Security від відкриття відмичками. Підтримує функцію EMERGENCY та підлягає сервісу. Тобто, якщо ваш циліндр підклинює, чи погано вставляється ключ, необов’язково його замінювати на новий, достатньо принести в авторизований сервісний центр (АСЦ) MUL-T-LOCK і вам його повністю приведуть до ладу (почистять, замінять пінову систему). Також даний циліндр є патентований і без карточки, яка іде в комплекті дублікат ключа зробити не можливо. Даний циліндр може бути зібраним і в “Майстер систему” – це коли 1 ключ відкриває декілька циліндрів.

Даний циліндр підлягає перекодуванню – це якщо Ви загубили свій ключ, то ми можемо його перекодувати під новий комплект ключів.

 

Другий представник даного виробника – це MUL-T-LOCK Classic Pro.

Даний циліндр також має клас High Security, але від Integrator відрізняється тим, що в низу корпуса циліндра стоїть ХР-пластина, яка захищає циліндр від перелому. Даний циліндр також як і Integrator  є патентований і без карточки, яка іде в комплекті дублікат зробити не можливо. По складності відкриття відмичками він є більш надійним чим Integrator, оскільки має в собі телескопічні піни (пін в піні) і відповідно комбінацій на відкриття в двічі більше чим у Integrator, що дає можливість більше часу на його відкриття злодіями.

Даний циліндр так само, як і Integrator підлягає сервісу, перекодуванню під новий ключ, має функцію EMERGENCY та “Майстер систему”. Але він має ще дві функції – це:

  • VIP CONTROL – це система ефективного захисту ключів користувача від копіювання. В комплекті до даного циліндру із такою функцією іде 2 монтажних ключа для майстрів, чи інших представників та 3 ключа користувача які запаковані у не прозору захисну упаковку. Наприклад: Ви купили квартиру і у Вас майстри здійснюють ремонт, також ви придбали циліндр із функцією VIP CONTROL, Ви даєте майстрам 2 монтажних ключа і після завершення ремонту, щоб переконатись у тому , що вони не зробили дублікат ключа, Ви відкриває свій комплект ключів, вставляєте один ключ у циліндр, провертаєте його проти годинникової стрілки, після чого монтажні ключі не працюють. Таким чином Ви забезпечуєте себе тим, що майстри не потраплять до Вас у квартиру.
  • 3 в 1 або “Світлофор” – це функція, яка дозволяє користувачу двічі перекодувати циліндр. Наприклад: Ви придбали циліндр із функцією 3 в 1 або “Світлофор”. У комплекті всього іде 5 ключів, 3 зелених ключа, 1 жовтий та 1 червоний ключ. Ви користуєтесь зеленими ключами до тих пір, поки якимось чином не втратили 1 із ключів. Коли ви втратили ключ, вам не обов’язково робити дублікат, достатньо просто дістати із комплекта ключ жовтого кольору і провернути його в циліндрі. Після чого ключ зеленого кольору працювати не буде. Так само ви пропрацьовуєте операцію і з жовтим ключем, якщо його втратите.

Третій представник даного виробника – це MUL-T-LOCK INTERACTIVE+.

Даний циліндр, як і Integrator та Classic Pro має клас захисту High Security. Він так само, як і Classic Pro має ХР – пластину, яка захищає його від перелому. Він також має функції: EMERGENCY, VIP CONTROL, 3 в 1 або “Світлофор”, також підлягає сервісу та перекодуванню циліндра і також може бути застосованим у “Майстер систему”. Але в нього є 1 відмінність це – унікальний інтерактивний пін плуга – OVI (овальний) додатковий пін особливої форми для збільшення секретності циліндра.

Тобто із цим інтерактивним елементом, стає практично неможливо відкрити його відмичками, зробити несанкціонований дублікат ключа. Тобто завдяки цьому елементу, Ви можете без зайвої тривоги, давати свій ключ третім особам, знаючи, що вони не зможуть зробити дублікат ключа. Дублікат ключа можливо зробити, тільки у авторизованих сервісних центрах MUL-T-LOCK, на заводських бланках, які суворо обліковуються, за пред’явленням кодової картки, яка іде в комплекті.

 

Ну і останній представник від виробника MUL-T-LOCK – це MUL-T-LOCK MT5+.

Даний циліндр відрізняється від своїх попередників, тим, що:

  • У нього найвищий клас від злому Extra Security.
  • Три незалежних механізми блокування: 10 телескопічних пінів; “finger” піни або змійка додатково блокують бокову запірну планку; Альфа-пружина – унікальний інтерактивний елемент ключа.

Це найсучасніша ключова платформа, яка гарантує Вам безпеку та надійність, що зловмисникам важко буде потрапити до Вашої оселі. Даний циліндр так само підлягає сервісу та перекодуванню, може бути застосованим у “Майстер системі”, має функції: EMERGENCY, VIP CONTROL, та  3 в 1 або “Світлофор”.

Отож, якщо Ви бажаєте придбати надійні циліндри, які будуть захищати Ваше приміщення від грабіжників то звертайтесь до нас по якісну консультацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *