Хром чорний – нова стильна обробка ручки ABLOY Consul і протектора DISEC BDS16 доступна для замовлення!

Чорний колір – це завжди елегантно! Бо саме він уособлює вишуканість, респектабельність та мужність, вдало підкреслюючи важливі деталі та роблячи їх більш виразними. 

Чорний з легкістю можна гармонійно поєднувати з будь-якими іншими кольорами та відтінками. Він користується сталою популярністю у покупців, в тому числі мережі магазинів «ЛоксМайстер». І саме тому все більше виробників продукції безпеки та декору знаходять нові, нестандартні способи використання чорного кольору.
 
Саме такою нестандартною інтерпретацією чорного є обробка дверної ручки ABLOY® Consul (Фінляндія) і захисного протектора DISEC® BDS16 (Італія) – Хром чорний. Обробка вигідно вирізняється серед інших «чорних обробок», до яких ми вже звикли, зокрема, матовий або глянцевий чорний.
 
 
Поєднання в інтер’єрі цих продуктів відомих світових виробників в обробці Хром чорний забезпечує вдале доповнення дизайнерських рішень як в будь-якому традиційному, так і в сучасному стилі. Такий комплект фурнітури (ручка + протектор) стає своєрідним стильнии акцентом оформлення приміщення.
 
Важливо, що застосовувати ручку ABLOY® Consul та протектор DISEC® BDS16 можна на вхідних дверях, адже нова обробка стійка до впливу умов зовнішнього середовища.
 
Ручка ABLOY® Consul з протектором DISEC® BDS16 в обробці Хром чорний ефектно виглядає на дизайнерських дверях білого та молочного кольору, на гладких або фрезерованих накладках з простим, лаконічним малюнком. Найкраще виглядають модні новинки в поєднанні із ПВХ-плівками VINORIT® світлих кольорів. Завдяки такому рішенню двері виглядають нестандартними та по-справжньому стильними.
 
 
Чудово доповнюють фурнітуру тумблери для циліндрів ABLOY® в обробці Хром чорний Dragon, які вже тривалий час представлені в магазинах мережі «ЛоксМайстер» та користуються популярністю серед наших покупців.
 
Ручка ABLOY® Consul та захисний протектор DISEC® BDS16 вже доступні для замовлення в Україні, а, отже, у Вас є унікальний шанс придбати цей чудовий дизайнерський комплект захисної фурнітури в новій незвичайній обробці Хром чорний!
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *