Автономний біометричний замок ADEL DIY-3398 – захист і зручність за акційною ціною!

Автономний біометричний замок з доступом за відбитком пальця або кодом ADEL DIY-3398 – це втілення найсучасніших технологій, надійності, стильного дизайну, простоти у монтажу, програмуванні та використанні. 

ADEL DIY-3398 призначений для встановлення в дерев’яні та металеві двері офісних та житлових приміщень та може відмикатися за допомогою відбитка пальця, або коду, а у разі надзвичайної ситуації – за допомогою механічного ключа. Має реверсивні вандалостійкі ручки. Може бути встановлений на заміну стандартних механічних замків-ручок типу KnobSet та LeverSet.
 
ADEL DIY-3398 – це комфорт і зручність. Вам більше не потрібно носити з собою зв’язку ключів, ніхто не зможе вкрасти або підробити Ваш ключ – "унікальний і неповторний малюнок епідермісу".
 
 
ADEL DIY-3398 – це замок, для відкривання якого необхідно всьго лише прикласти палець до сканера (за умови, що Ваш відбиток вже занесено в базу замку та активовано). Для зберігання інформації про відбитки пальців є вбудована енергонезалежна пам’ять. Ємність пам’яті – до 120 відбитків, що більш ніж достатньо для організації доступу, наприклад, у відділенні банку, або в торговельній компанії, де розмежування доступу і контроль над комерційною інформацією відіграє важливу роль. Десять з 120 відбитків можуть бути головними. Тобто їх власники мають адміністративні привілеї, що дозволяють додавати або видаляти учасників з пам’яті замку. Також доступ може відбуватися за допомогою введення PIN-коду на цифровій клавіатурі. А у разі надзвичайної ситуації замок можна відкрити механічним ключем.
 
 
Замок ADEL DIY-3398 є повністю автономним пристроєм – він живиться від 4-х пальчикових батарейок типу АА. А от що буде, якщо вони раптом сядуть, а замок буде закрито? Ця ситуація передбачена виробником. Якщо батареї розряджені і замок не відкривається через низький рівень напруги, рекомендується використовувати батарею 9V для запасного електроживлення (зверніть увагу на полярність батареї, вона повинна збігатися з полярністю, яка позначена на корпусі замка), після чого необхыдно активувати замок за допомогою зареєстрованого відбитка пальця або коду.
 
ADEL DIY-3398 має наступні переваги:
1. Замок за відбитками пальця призначений для створення, з мінімальними витратами, автономної точки доступу в максимально короткі терміни (час монтажу замку на двері – не більше 2-х годин).
2. За своєю суттю біометричний замок – це контролер, зчитувач відбитка пальця, а також електромеханічний замок і механічний замок «все в одному». Для роботи біометричного замку не потрібне зовнішнє джерело живлення і наявність мережевих зв’язків, адже біометричні замки живляться від батарей типу АА, які забезпечують функціонування замку протягом приблизно 1 року (в залежності від інтенсивності).
3. Легкість у налаштуванні: всі операції по додаванню/видаленню користувачів можливо робити безпосередньо використовуючи дисплеї замків, без підключення будь-яких зовнішніх пристроїв.
4. Надійність і довговічність.
5. Дизайн замків виконаний таким чином, що вони з легкістю вписуються в інтер’єр будь-якого приміщення, в більшості випадків додаючи солідності дизайну приміщення.
6. При використанні методу доступу за відбитком пальця необхідність у безконтактних картах відпадає (а це додаткові витрати на утримання СКД).
7. Можливість переведення даного замку в режим «вільного проходу». Дана особливість дуже важлива для використання замку в офісних приміщеннях, що дає можливість обладнати, наприклад, кімнати нарад, куди перед нарадою необхідно забезпечити вільний доступ для всіх учасників, в той час, як, у звичайному режимі, вхід в такі приміщення повинен бути обмежений.
8. Невисока вартість у порівнянні з організацією інших точок доступу, якщо брати витрати в повному обсязі.
9. Можливість відкриття механічним ключем у надзвичайних ситуаціях.
  
Експлуатація даного продукту не лише стане для Вас справжнім задоволенням, але й скоротить час та витрати, адже лише до 31 жовтня 2016р. цей замок в магазині «ЛоксМайстер на Печерську» пропонується за акційною ціною – 1059,60 грн. з ПДВ.
 

 

Поспішайте, бо кількість замків обмежена!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *