Захищаємо діагностичний центр решітками ShikMETAL

Медичні заклади – постійні клієнти мережі магазинів «ЛоксМайстер». Як і інші публічні місця, вони генерують значні людські потоки, томи вимоги до безпеки та надійності продукції захисту у цієї категорії покупців завжди підвищені. 

Мережа магазинів «ЛоксМайстер», працюючи на українському ринку безпеки вже більше 15 років та представляючи продукцію  понад 20 провідних світових виробників, серед яких: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, DiSec®, RYOBI® та ін., завжди має, що запропонувати будь-якому клієнту. Медичні заклади – не виключення. 
 
Отже, коли в магазин «ЛоксМайстер Прикарпаття» – провідний локсмайстер-центр м. Івано-Франківськ, звернувся черговий медичний клієнт – діагностичний центр, з метою убезпечити своє приміщення від несанкціонованого проникнення та попередження втрати майна, наші фахівці запропонували встановити додатковий захист –  решітки ShikMETAL.
 
 
Після виїзду на об’єкт та здійснення замірів дверних отворів, спеціалісти «ЛоксМайстер Прикарпаття», з урахуванням наявних особливостей монтажу, запропонували захисні грати ShikMETAL накладного типу. Такий вибір пояснюється тим, що дверні отвори центру мають дуже тонкі відкоси. Проте це в жодному разі не позначається на надійності та міцності захисної конструкції, адже змінюється лише система кріплення грат. 
 
Після узгодження з клієнтом, захисні грати ShikMETAL були успішно встановлені!
 
Мережа «ЛоксМайстер» – відомий лідер на ринку країни за рівнем довіри при встановленні решіткових розсувних систем для захисту вікон і дверей, а також систем безпеки, оскільки:
 Віконні та дверні ґрати (решітки) комплектуються циліндрами високої секретності від світових лідерів галузі безпечного замикання MUL-T-LOCK®ABLOY®Vaсhette® та ін. Дані замкові циліндри мають клас секретності High Security та вище, мають численні міжнародні сертифікати, відповідають ДСТУ та стандарту ISO 9001;
 Використовуються ключі, що мають захист від несанкціонованого дублювання. Виготовити копію ключа можна лише за карткою власника у Авторизованому Сертифікованому Центрі з виготовлення ключів, який є членом Української Локсмайстер Федерації;
 Циліндри замків однієї ключової платформи можна об’єднати в систему Майстер-ключ або Один ключ. Власник генерального Майстер-ключа зможе відчиняти усі точки проходу та захисні розсувні ґрати одним ключем;
 Придбання та встановлення розсувних решіток для захисту вікон та дверей в мережі «ЛоксМайстер» – означає отримати подовжений термін гарантії та сервісну підтримку на весь період їх експлуатації;
 Установка фахівцями мережі «ЛоксМайстер» здійснюється на об’єктах приватного та корпоративного сегменту.
 
 
Розсувні захисні решітки від компанії ShikMETAL – безпечне і надійне рішення по захисту будинку, офісу, медичного центру чи магазину, адже грати фактично відіграють роль основної перешкоди для зловмисників.
 
Захисні решітки ShikMETAL мають наступні переваги:
 Високоякісні матеріали та комплектуючі, що використовуються для виготовлення решіток;
 Оптимальне співвідношення ціна/якість;
 Захищеність від підробки завдяки наявності серійного номера на кожному виробі;
 Компактність і зручність експлуатації;
 Відповідність вимогам ДСО і нормам пожежної безпеки;
 Розробка і виготовлення – Україна.
 

 

Клієнт повністю задоволений, адже металеві розсувні захисні решітки ShikMETAL вишукано вписались в інтер’єр приміщення. Отже, з мережею магазинів «ЛоксМайстер» безпека може бути ще й красивою!
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *