І знову перемагає класичне рішення від ЛоксМайстер

В роботі локсмастра ти стикаєшся із силою силенною людей. Трапляються тобі різні замовники: поціновувачі якихось рішень чи брендів; знавці, сповнені мудрісті та знаннями, взятими із інтернет-ресурсів; люди із значним життєвим досвідом і ті, хто хоче замок як у кума/сусідів; ті, хто довіряє тобі безумовно, і ті, хто не довіряє нікому. Багато хто лише переступивши поріг безапеляційно заявляє – у мене брати нема чого і взагалі, відкрити можна будь який замок – досить оманливе, на наш погляд, уявлення про стан речей у світі. Іноді ж навпаки – є люди котрі завжди впевнені – безпеки забагато не буває.
Саме такий замовник відвідав осередок безпеки Дніпровський ЛоксМайстер одного сонячного лютневого дня. Пан Олег, лиш раз ставши жертвою квартирної крадіжки, з тих пір дуже уважно ставиться до питання підбору замків на двері помешкання. Тож, маючи на думці певне поліпшення своїх дверей, звернувся до нас за консультацією з приводу існуючої броненакладки. Скидаю капелюха – в його дверях вже стояло аж два замки із міцною репутацією “невідмикайок” – циліндровий італієць із циліндром Аблой Протек 2 та сувальдний РадЛок українського розробника.
І здавалося б, яким чином можна покращити такий дубль?
Відповідь, звісно, класична – встановивши броненакладку Дісек Магнетік!

https://lock.ua/catalog/protektori-zakhisni/protektor-disec-magnetic-3g-4gn2mb-din-oval-25mm-khrom-mat-3klas-t-3key-km0p49-zovnishniy.html
Відвідувач був надзвичайно вражений елегантністю рішення – заберпечувати недоступність не лише тіла циліндра, але навіть ключової шпарини. Тож не вагаючись розмістив у нас замовлення. Протягом короткого часу, було отримано необхідні комплектуючі й наш майстер змонтував їх на дверях, додатково посиливши й так чималу зламостійкість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *