РАДЛОК – міцний горішок навіть для злодіїв !

Дуже часто від відвідувачів нашого магазину чуємо запит на більш кращий та більш потужний замок на заміну додаткового (верхнього) замка (під ключ “метелик”). Адже майже всі замки цього сегменту, які пропонують на українському ринку, мають колосальну схожість та відрізняються лише якістю їх виробництва. Тільки ця якість й обертається у час, коли замок чинить супротив від маніпуляції відвичками або спроб руйнування з метою відкрити його злодіями.

Ми ж пропонуємо нашим клієнтам дійсно потужний виріб, який у рази примножить згаданий час боротьби та супротиву. І перемога буде аж ніяк ні на боці шахраїв!

Мова йде про замки від вітчизняного виробника РАДЛОК. Унікальний механізм захищений патентом. Замок має найвищу оцінку від аварійщиків України та не має аналогів у світі.

Замки неодноразово тестували та випробувати від різних спроб відкриття та руйнування. Зокрема можемо зазначити наступні :

– Антивідмичка
Захист від будь-якого роду відмичок (звичайні двогачкові, самоімпресійні, щупові тощо), завдяки наявності принципу відкидної блокувальної стійки. Блокувальна стійка замка, закріплена на поворотній деталі, в момент навіть легкого дотику до кодових сувальд повертається в протилежному напрямку і більше ніяк з ними не контактує. Під час будь-яких  маніпуляцій кодові сувальди вільно переміщуються вгору і вниз, не видаючи жодної інформації, оскільки ніяк не контактують із блокувальною стійкою.
.
– Антимолоток
Екстремально високий захист на забивання або вдавлювання ригеля вглиб замка.
Блокувальна стійка встановлена не на ригельній рейці, а на важелі, що відчиняє, який взаємодіє із зачинювальним важелем, що приводить у рух ригельну рейку з ригелем. Під час забивання ригеля, він впирається в сувальди не блокувальною стійкою, як це відбувається у звичайних сугальдних замках, а усім своїм тілом у зачиняльний важіль, взаємодіючи при цьому похилою поверхнею спеціальної утримувальної ніші з відповідною похилою поверхнею зачиняльного важеля, що при цьому похилою поверхнею спеціальної утримувальної ніші з відповідною похилою поверхнею закривального важеля.
.
– Антивороток
Захист від розкриття за допомогою, так званого, «воротка» або «згортача». Результати за пунктом «антимолоток» вказують на стійкість замка Радлок проти примусового переміщення його запірного ригеля.
.
– Антидриль
Блокировочная стойка установлена не на ригельной рейке, а на открывающем рычаге, причём сама блокировочная стойка представляет собой закалённую пластину зі сталі 65 Г із вкрай незручними для прицільного висвердлювання торцевими розмірами, а саме – вона вузька та довга.
Наявність на зовнішньому боці корпусу захисної алмазної вкладки (запечені в металі алмазні гранули). Алмазна вкладка захищає найслабше місце замка – блокувальну стійку.
.
– Антипилка
Усередині ригеля будь-якого замка Радлок є 2 алмазні вкладки, які являють собою алмазні сегменти, що випускаються для виробництва дискових фрез і які являють собою запечені в металі алмазні гранули.
.
Пропонуємо ознайомче відео  про спроби та методи відкриття замків РАДЛОК

У магазині “ЛоксМайстер на Подолі”представлені дверні замки РАДЛОК, широка лінійка під заміну аналогічних по врізці моделей від різних виробників. Наші менеджери нададуть якісну консультацію, майстри нададуть послуги монтажу з гарантією на виконані роботи.
.
Чекаємо на ваші замовлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *