Як правильно вибрати захисну фурнітуру

Вибір запобіжної фурнітури

Відстань замка – відстань від осі обертання ручки до осі циліндричного (ключа в циліндричному механізмі). Найчастіше вживані відстані замка 90мм, 85мм, 92мм для пластикових і профільних дверей.

Товщина дверей.

Цей розмір для більшості моделей фурнітури встановлений у вигляді інтервалу. У стандартній комплектації фурнітура призначена для товщини дверей 38-55 мм.

У випадку товстіших дверей , пропонуємо купити набір подовження, тобто комплект монтажного закріплюючого матеріалу для потрібної товщини дверей та типу фурнітури.

 

З захисною накладкою циліндрового механізму або без неї ?

Захисна накладка циліндрового механізму захищає його від висвердлювання та зламу. При виборі фурнітури з захисною накладкою циліндрового механізму звертайте увагу на її розмір-довжину.

Циліндровий механізм повинен перевищувати товщину дверей під захисною накладкою на 11-16 мм. В іншому випадку циліндровий механізм буде схований глибоко під запобіжною планкою, і при відмиканні буде неможливо вставити ключ достатньо глибокою.

 

 

Клас безпеки

Захисна фурнітура повинна мати  сертифікат згідно діючих європейських норм та випробовуватися в акредитованих випробувальних центрах.Вибір класу захисту залежить від її призначення та класу захисту дверей.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *