Вхідні металеві двері від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – першочергова складова надійного захисту Вашої нової оселі

Заміна вхідних дверей – звичайна практика для власників квартир у новобудовах. Адже, як правило, наявні вхідні двері після будівельників не відповідають жодним вимогам не лише щодо безпеки, а й зовнішнього оформлення. Тому переважна більшість власників квартир відразу після ремонту міняють двері на якісні та ефективні.

Завдяки тому, що в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 представлено широкий асортимент вхідних дверей вітчизняного та іноземного виробництва, що відрізняються підвищеними характеристиками міцності завдяки використанню високоякісних матеріалів і комплектуючих, ми маємо, усе необхідне, щоб запропонувати нашим клієнтам найкращий рівень захисту та дизайн світового рівня.

В «ЛоксМайстер Київ-Центр» найбільшою популярністю користується продукція провідного вітчизняного виробника дверей – компанії «Сталь-М», що має чи не найкраще на сьогодні співвідношення «ціна-якість». Доукомплектування їх продукцією безпечного замикання найкращих світових виробників, серед яких: MUL-T-LOCK®,ABLOY®, ROSTEX® дозволяє перетворити приміщення у справжню неприступну фортецю. Наші фахівці готові запропонувати продумані комплексні рішення як за рівнем безпеки, так і за ціною, адже наша робота завжди заснована на індивідуальному підході.

«Сталь-М» – український виробник металевих дверей, які відповідають усім встановленим стандартам якості, довго і надійно служать і гарантовано виконують свою основну функцію: захист будь-якого приміщення.

І саме вхідні двері «Сталь-М» фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» оперативно встановили замість існуючих в одній з новобудов Лівого берегу, на Харківському масиві м. Києва, що активно розбудовується останніми роками. Оснащення їх високоякісною продукцією безпеки: основним замком 4-направленого замикання MUL-T-LOCK®M267, захисною фурнітурою ROSTEX® R4 (Чехія) і надійним замковим циліндром MUL-T-LOCK® МТ5+ забезпечує безпеку, елегантний зовнішній вигляд і оптимальне співвідношенням «ціна-якість», що було ключовими вимогами клієнта при замовленні. Таке рішення, безсумнівно, є також надзвичайно надійним, гарантуючи безпроблемну експлуатацію на довгі роки.

За потреби наші кваліфіковані фахівці завжди готові допомогти обрати потрібні Вам двері, встановити їх, та забезпечити повний спектр супутніх послуг з сервісного обслуговування. Звертайтеся до нас – ми завжди допоможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *