Основні частини будинку, які потребують захисту.
(Продовження циклу статей від 01.03.2019)
Оснащення простору перед будинком відповідними засобами захисту, здатними утримувати потенційного злодія від його намірів.
Паркан.
Механічні засоби захисту є необхідними для забезпечення безпеки всієї земельної ділянки. Міцний паркан не є виключенням, адже він перший стоїть на перешкоді проникненню на ділянку сторонніх осіб.
Жоден потенційний злодій не полюбляє подібних перешкод. Адже їх подолання займає певний час, який грає проти злодія, бо наражає останнього на небезпеку бути викритим. Тому бажано, щоби паркан був прозорим.
Ідеальне рішення, щоби огорожа оточувала ділянку по всьому периметру і забезпечувала нормальний огляд ділянки.
Автоматичні ворота.
Як відомо, кожен паркан або огорожа мають хвіртку і в’їзні ворота.
Заїжджаючи на автомобілі, часто ворота залишають відчиненими, аби зайвий раз не виходити з машини. Для цієї мети служать автоматичні ворота.
Тепер про сам будинок.
Як ми казали, всі розетки по периметру будинку повинні мати можливість відключатись з середини, щоби зловмисник не мав можливості підключити до них свій інструмент.
Вхідні двері та їх укріплення.
Більшість домушників проникають в будинок через двері. Перешкодити їм зможуть стійкі до злому замки з високосекретними циліндрами, які захищені надійними броненакладками.
Будь-замок, навіть самий досконалий, лише тоді виконує свою функцію, коли він здатний протистояти фізичній дії. Міцна броненакладка повинна захищати циліндр замка. Місця входження ригелів в раму, повинні бути захищені спеціальними коробками, які захищають ригелі від атаки з боку коробки. У будь-якому, навіть самому звичайному будинку, вхідні двері повинні бути оснащені надійними замками з міцними броненакладками типу DISEC (Італія) і прийомними коробками.
Циліндрові замки.
Загальновизнаним стандартом сьогодні є замки із циліндром (личинкою), яка захищена броненакладкою. на сьогоднішній день вважаються загальновизнаним стандартом. Існують навіть високоякісні циліндрові замки, в які встановлено циліндри з електромеханічним блокуванням. Такий циліндр буде взаємодіяти тільки з тим ключем, який до нього прописаний.
Прикладом такого циліндру служить циліндр CLIQ від виробників MUL_T_LOCK та ABLOY.
Такий циліндр здатен ідентифікувати ключ і надавати доступ конкретній особі, або відмовляти в ньому.
В даному випадку кодування секретності циліндра відбувається в двох напрямках:
– за допомогою механічного коду нарізки ключа
– за допомогою електронного коду.
Захисна фурнітура (протектор).
Зовнішня накладка захищає циліндр і тому повинна повністю закривати його кришкою із загартованого металу, наприклад, броненакладки від італійського виробника DISEC.
Якщо застосовується так звана фурнітура «на планці», яка суміщає броненакладку циліндра та поворотну ручку, то в цьому випадку, планка зовнішньої частини фурнітури повинна бути посилена сталевою пластиною і бути міцно закріпленої – так, щоб її ні в якому разі не можна було відкрутити або зірвати зовні. Такою фурнітурою є фурнітура ROSTEX (Чехія), яка випускається за 3 та найвищим 4 класами зламостійкості.
Що треба знати? Порада.
Перед купівлею циліндра і захисної фурнітури необхідно виміряти відстані (в торці двері) від середини замка до зовнішньої і внутрішньої сторони дверей. До цих відстаней додайте товщину самої накладки, а до зовнішньої сторони треба додати розмір, рівний глибині внутрішньої захисної частини самої броненакладки.
За цим розмірами в найближчому спеціалізованому магазині (Локсмайстер-центрі) вам допоможуть підібрати циліндр відповідного розміру і симетрії сторін.
Інший раз буває складно самому кваліфіковано виконати інсталяцію складних замикаючих пристроїв, не маючи навичок. У цьому випадку фахівці мережі магазинів ЛоксМайстер допоможуть вам.
Вони також нададуть послуги з кваліфікованого монтажу зазначених систем.
#ЛоксМайстерМережаМагазинівзМонтажем
#УстановкаЗамків
#ЗамінаСерцевини
#LoveYourLocksmith