ЯК ВБЕРЕГТИ ВЕЛОСИПЕД ВІД КРАДІЖКИ ?!

 

Введені карантинні обмеження, які пов’язані з боротьбою розповсюдження захворювання на СOVID-19 значно змінили наше навколишнє середовище, вимагаючи передивитися звичний ритм життя та пристосовуватися до нового формату.

Зокрема обмеження на загальне користування міським транспортом змусили певну частину мешканців нашого міста пересісти на велосипеди та самокати. Адже в останні роки все більше приділяється уваги до здорового способу життя та будуються окремі доріжки для вело транспорту, які більш безпечні для пересуванням ніж по загальних шляхах для авто.

Користування велосипедами або ж самокатами дозволяє планувати самостійно пересуватися в межах міста на певні не надто великі дистанції та не бути залежним від громадського транспорту та графіку його роботи.

Але при всіх перевагах є певні «мінуси» – це поганий захист від злодіїв. Велосипед завжди був легкою здобиччю для крадіїв. Крадіжка взагалі не мала труднощів або ж якісь перешкод та відбувалася за дуже короткий час. Простіше мовити – побачили необачно припаркований велосипед, сіли та й поїхали.

Але ми знаємо як вирішити цю проблему. Замки зі сталевим тросом та пластиковим покриттям або взагалі сталевим ланцюгом від чеського виробника TOKOZ надійно захистять Ваш двоколісний транспорт від посягань зловмисників.

Вам достатньо за допомогою троса (або ланцюга) закріпити  велосипед до стаціонарної конструкції, зачинити замок і все, тепер його просто так не поцуплять!

Продукція TOKOZ здатна зберегти від викрадення не тільки велосипеди, а й скутери, мопеди, мотоцикли, самокати, дитячі коляски тощо. Переглянути та придбати її Ви можете в магазині «ЛоксМайстер на Подолі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *