Якісні ручки-кноби – в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Двері без ручки – це не двері, а додаткова перешкода між приміщеннями. Кімнати – не виняток. Дверні ручки для міжкімнатних дверей відіграють важливу роль в процесі експлуатації цих виробів. Адже відкривати міжкімнатні двері без ручки можна комфортно тільки в одному напрямку і то не завжди.

Значною популярністю серед клієнтів «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 користуються ручки-кноби (від англ. Knob – набалдашник), або ж так звані поворотні ручки. Це комплект, який поєднує в собі дверну ручку і засувку.

Якщо спочатку ручки-кноби випускалися тільки у вигляді кулі, за що і отримали свою назву, то сьогодні на ринку представлені кноби як в формі кулі, так і в формі натискної ручки. Існує три варіанти виконання ручки-кноба: звичайна защіпка без фіксації, защіпка з фіксатором і защіпка з нескладним замком.

До основних переваг можна віднести їх невисоку ціну і відсутність необхідності підбирати ручку і защіпку окремо. Мінус ручок-кноба – це обов’язкова наявність круглого отвору в дверях під установку його механізму, яке унеможливлює в подальшому установку ручки зі звичайною засувкою замість кноба. Кноби не мають високої секретності і стійкості до зламу, тому призначені для використання, в основному, в житлових приміщеннях.

І коли до нас звернувся черговий клієнт з проханням порекомендувати ефективну та надійну ручку-кноб на заміну тієї, що вийшла з ладу, наші фахівці відразу знайшли рішення.

Завдяки тому, що в нашому асортименті представлено багато різновидів ручок-кнобів провідного іспанського виробника – компанії TESA, підібрати потрібний замок було надзвичайно просто.

Tesa knobset – замки для міжкімнатних і легких вхідних дверей з широким асортиментом оздоблень і функціоналу.

За рекомендацією наших фахівців клієнт погодився придбати врізні замки – кнобсет TESA 3903U0 з кулястими ручками серії BOLA. Дані замки призначені для міжкімнатних дверей та характеризуються широкою сферою застосування.

Врізний замок TESA KNOBSET 3903U0 UNIV BOLA в обробці «Хром полірований» простий в монтажі та зручний в експлуатації. Відрізняються високою міцністю і надійною фіксацією дверей. Оснащений штифтом, який перешкоджає вільному вжиманню сторонніми предметами защіпки замка.

Врізний замок TESA KNOBSET 3903U0 UNIV BOLA призначений для дверей туалетів та спалень. Замок блокується поворотною кнопкою зсередини, існує можливість аварійного розблокування замку зовні. Також наявна функція антипаніки: двері завжди можна відкрити зсередини простим поворотом ручки. Виробник: TESA (Іспанія).

Завдяки широкому розмаїттю варіантів обробки (фарба чорна, фарба біла, хром, хром матовий, латунь матова, латунь полірована, ніколь чорний, ніколь сатин, антична бронза підібрати потрібний замок не є проблемою.

А дякуючи тому, що у комплекті повністю готовий набір для монтажу на двері, за погодженням клієнта, встановити цей замок фахівцям «ЛоксМайстер Київ-Центр» вдалося швидко, якісно та безпечно.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» нагадує: за потреби у високоякісній продукції безпеки звертайтесь до нас! Широкий асортимент продукції безпеки, багаторічний досвід та можливість надання усього комплексу послуг з монтажу та сервісу за прийнятними цінами дозволяє ефективно вирішувати будь-які завдання, забезпечуючи найвищий рівень безпеки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *