Історія про апгрейд сейфа.

Не секрет, що в магазинах мережі ЛоксМайстер можна дістати відчутну допомогу у підборі, придбанні та встановленні замків, дверей, СКУД, сейфів та багато чого іншого. Тож, коли Костянтин став власником нового житла він спершу звернувся до Дніпровський ЛоксМайстер із питанням заміни замків на вхідних дверях, що й було оперативно виконано. Встановивши замки та циліндри Мультлок разолм із броненакладками Дісек, наш майстер значно посилив стійкість тих дверей до інтелектуального відкривання чи від підбору ключів.
Наступним прикладом вдалої взаємодії замовника та Дніпро ЛМ стало те, що під час проведення ремонту в помешканні, Костянтин виявив встановлений в стіні врізний сейф, котрим користувався колишній власник помешкання. Сейф був зручного розміру та й замок в ньому функціонував справно, проте на жаль для нового власника – сейф був обладнаний механічним замком із ключиком. На жаль, тому що по перше, невідомо, скільки було зроблено дублікатів ключів, а по друге, хотілося мати більш зручний у використанні сейф із електронним кодовим замком. Зважаючи на те, що підготовка під сейф саме такого розміру вже була зроблена в стіні – конче необхідно було знайти сейф схожого розміру.
Далі, нашому герою доля широко посміхалася – на вітрині із сейфами в Дніпрі ми мали саме такий сейф, який був потрібен. Адже багаторічна співпраця із провідним виробником сейфів – компанією Паритет, є запорукою багатьох задоволених клієнтів. Найбільша вдача полягала в тому, що наразі виробник зняв з виробництва потрібну модель пару років тому, але в нас, якраз, залишився той самий, потрібний, екземпляр. До того ж – за дуже приємною ціною зразка 2020 року.
Отже, все, що було потрібно – це викликати майста, котрий виконав роботи з демонтажу старого сейфа й встановив на його місце новуу надійну схованку для цінностей із зручним замком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *