НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ТА БЕЗПЕКА ЖИТТЯ З СИСТЕМОЮ “АНТИПАНІКА”

Беручи до уваги, що країна живе та працює у військовому стані та на жаль маємо доволі часті випадки ракетної загрози чи обстрілів, наявність можливості швидкого вільного виходу з приміщення чи будівлі з метою евакуації стала вкрай важливою та необхідною, ніж було раніше. Адже це може вберегти навіть життя…

Зазвичай вийти із замкненого будинку можна, скориставшись ключем. Але за певних обставин можуть знадобитися більш радикальніші варіанти. Обставини, коли треба діяти швидко… надто швидко та мати можливість залишити приміщення, не гаючи часу на пошук ключа.

Тому закликаємо всіх бути більш прискіпливими до організації евакуаційних виходів, аби вберегтися від біди було більше шансів. Звернувшись до фахівців «ЛоксМайстер на Подолі», ви можете отримати консультацію, придбати та замовити монтаж пристроїв “антипаніки”, щоб обладнати потрібний еваковихід.

Стандартний комплект “антипаніки” є комплекс спеціальних пристроїв, призначених для спрощеного відчинення дверей, закритих на замок. Для цього застосовуються спеціальні ручки, керування якими не вимагає попереднього досвіду та спеціальних навичок. Навіть якщо руки будуть повністю зайняті, завдяки цій системі можна розблокувати закриті двері. А основне її завдання — можливість швидко, без ускладнень, безпечно евакуюватися з приміщення при виникненні надзвичайної ситуації.

До уваги коротко про переваги “антипаніки”…

  • Вона забезпечує можливість рятувати документи та інші цінності. Це дуже важливо. Але якщо евакуаційні виходи перекриті натовпом охочих врятуватися, то про якісь цінності може бути мова.
  • Завдяки такому механізму можна захистити організм людини від впливу небезпечних для нього факторів, уникнути паніки за наявності великої кількості людей у ​​приміщенні, що збільшить шанси врятувати їхнє життя.
  • Крім того, використання такого механізму дає можливість забезпечити відповідність дверної конструкції параметрам нормативів, що вимагають збереження евакуаційних виходів у відкритому вигляді.
  • Багато де в установах на аварійних виходах встановлюється ручки “антипаніка”. Замовити її можна без побоювання, що зовні хтось може проникнути усередину будинку. Адже вихідний замок із вулиці залишиться закритим.

Звертайтеся до фахівців магазину «ЛоксМайстер на Подолі», ми допоможемо вам обладнати евакуаційні виходи вашого закладу потрібним обладнанням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *