Як заміряти розмір серцевини ?

Привіт .
Часом буває так , що до нас в Локсмайстер центр за серцевинами приходять клієнти , але розміру не знають. Звісно ми відразу висловлюємо бажання виїхати до клієнта на заміри . Але також клієнти  іноді просять підказати Їм як заміри провести самостійно . Тому я вирішив описати різні варіанти як це можна зробити в домашніх умовах .
1й . варіант найпростіший. У вас уже  встановлена серцевина , вона стоїть правильно ніде зайво корпус серцевини  не стирчить і не втоплено , а фурнітуру (броненакладку чи щитки ) ви не бажаєте міняти . Для початку  потрібно демонтувати серцевину , як це робити опишу якось  пізніше . Отже  зняли з дверей  серцевинку  , беремо в руки , лінійку , рулетку , штангельциркуль , що  під рукою .
Отже міряємо загальну довжину , по її нижній вузькій частині наприклад 90мм. Далі міряємо відстань від одного кінця церцевини до  центру отвору  в котрий вкручуєтся кріпильний болт , наприклад 40мм , так само робимо і з другою стороною вийде 50мм .Отже розмір нашої серцевини 90мм , а її симетрія 40х50 ,  треба запамятати , яка сторона має бути зовнішня і яка внутрішня , це важливо .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *